Nowe mapy pogodowe w WeatherPro

Nowe mapy pogodowe w WeatherPro
Zbyszek Kowal

16.03.2012 07:37, aktual.: 16.03.2012 08:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak wszyscy doskonale wiedzą, dzisiaj oficjalnie na rynku pojawił się nowy iPad. Wielu producentów przygotowało z tej okazji promocje oraz aktualizację swoich produktów z myślą o urządzeniu Apple. MeteoGroup wypuściło na rynek najnowszą wersję WeatherPro dla iPada, która zawiera nowe mapy pogodowe.

WeatherPro dla iPada w wersji 2.6 zawiera wspaniałe mapy w wysokiej rozdzielczości z interaktywnymi ikonami pogodowymi i temperaturami dla miast. Dodatkowe dane, które mogą być na tych mapach zobrazowane, takie jak zdjęcia satelitarne, rozkład ciśnienia atmosferycznego oraz prognostyczne zdjęcia radarowe ukazujące przemieszczanie się stref opadów, są dostępne w subskrypcji Premium.

Te dodatkowe dane i usługi w dalszym ciągu powiększają przepaść, jaka dzieli wiele z aplikacji pogodowych dostępnych na rynku od profesjonalnej jakości i zawartości dostępnej w aplikacji WeatherPro oraz w usłudze Premium.

Mapy pogodowe w wysokiej rozdzielczości znacznie poprawiają układ i użyteczność zobrazowania globalnego, pozwalają także na uzyskanie bardziej szczegółowej krajowej i regionalnej informacji o pogodzie. Dodatkowe rozdrobnienie elementów pozwala użytkownikowi na większe zbliżenia w celu uzyskania bardziej precyzyjnego odczytu pogody lokalnej. Interaktywne ikony przedstawiające pogodę i temperaturę (ukazują się po dotknięciu ekranu) to nowe udogodnienie, które wspaniale sprawdza się, jeśli ktoś potrzebuje natychmiastowej oceny pogody na całym świecie.

Posiadacze subskrypcji Premium mają dostęp do wielu warstw przedstawiających zaawansowane informacje pogodowe zobrazowane na mapach w wysokiej rozdzielczości. Wśród tych danych i usług są zdjęcia radarowe dla Europy pokazujące opady z rozróżnieniem na deszcz, deszcz marznący, śnieg oraz prognostyczne zdjęcia radarowe tworzone przy użyciu wewnętrznych, profesjonalnych technik prognostycznych opracowanych przez MeteoGroup.

Zdjęcia satelitarne z całego świata w kanale widzialnym i w podczerwieni, prognostyczny rozkład ciśnienia atmosferycznego, temperatury i zachmurzenia są również dostępne na mapach pogodowych w subskrypcji Premium.

WeatherPro dla iPada było najlepiej zarabiającą aplikacją pogodową na iPada w latach 2011 i 2010, a Apple ujawnił, że WeatherPro jest w pierwszej dziesiątce najlepiej kiedykolwiek sprzedających się aplikacji dla iPada w Niemczech i Szwajcarii. Dodatkowymi danymi meteorologicznymi, zaawansowanymi usługami w subskrypcji Premium dla najbardziej zainteresowanych pogodą oraz ciągle podnoszoną jakością działania programu WeatherPro utrzymuje imponujące tempo rozwoju w roku 2012.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)