Aero2 wprowadza 3 nowe pakiety. Jak wypadają na tle konkurencji?

Aero2 wprowadza 3 nowe pakiety. Jak wypadają na tle konkurencji?

Portrait of three girls chatting with their smartphones at the park
Portrait of three girls chatting with their smartphones at the park
Źródło zdjęć: © shutterstock.com
Konrad Błaszak
22.06.2015 13:40, aktualizacja: 22.06.2015 15:40

Jeśli często korzystanie z internetu mobilnego, to zapewne znana Wam jest oferta Aero2, dzięki której można korzystać z darmowego internetu. Oferowane są jednak także płatne pakiety, a teraz wprowadzone zostały 3 nowe taryfy oferujące prędkość przesyłu danych na poziomie 3 Mb/s.

Aero2 stało się popularne ponieważ oferuje bezpłatny internet o prędkości 512 kb/s. Możemy w nim ściągać dowolną ilość danych, ale niestety jesteśmy ograniczeni koniecznością wpisywania kodu Captcha. Użytkownicy, którym takie rozwiązanie nie pasuje mają możliwość wykupienia płatnych pakietów. Teraz pojawiły się 3 nowe, z czego dwa przeznaczone są dla ludzi, którzy potrzebują większej ilości danych.

Aero 2 - Pakiety
Aero 2 - Pakiety© informacja prasowa

Nowe pakiety to Max 1,5, Max 10 oraz Max 15. Wszystkie przeznaczone są dla użytkowników, którzy potrzebują internetu o większej prędkości (3 Mb/s). Oczywiście najatrakcyjniej z nowych ofert wychodzi najdroższa, ponieważ za 1 GB internetu musimy zapłacić około 3,33 złote. Plusem tego pakietu jest też 90 dni ważności.

Jeśli zastanawiacie się na spróbowaniem Aero2, ale nie jesteście pewni czy taka oferta będzie dla Was, możecie zamówić pakiet testowy, który oferuje 1 GB internetu o prędkości 3 Mb/s. Oczywiście cały czas można skorzystać z darmowej oferty, w przypadku której trzeba jedynie zapłacić 20 złotych za kartę.

Warto też rzucić okiem na aktualne oferty innych operatorów.

pakiety danych w ofertach na kartę
pakiety danych w ofertach na kartę

W tabelce zostały wyróżnione podstawowe pakiety danych w ofertach na kartę z kartami SIM pozwalającymi na dzwonienie i wysyłanie SMS. Niektóre sieci mają jeszcze mniejsze lub pośrednie pakiety, ale wybierałem do porównania najatrakcyjniejsze oferty.

Oczywiście warto zwracać też uwagę na różne promocje i w tej kwestii najlepiej radzi sobie chyba Orange. Za 6 złotych można wykupić aż 6 GB internetu, które będzie ważne przez 60 dni, a w ofertach Free i Smart za każde doładowanie dostajemy bonusową ilość danych. Oferty Aero2 pod względem ilości danych wypadają bardzo atrakcyjnie na tle konkurencji, ale musimy pamiętać o ograniczeniu prędkości przesyłanych danych, co dla wielu będzie dużą przeszkodą.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)