Nowe i darmowe polskie aplikacje na smartfony BlackBerry

Nowe i darmowe polskie aplikacje na smartfony BlackBerry

Nowe i darmowe polskie aplikacje na smartfony BlackBerry
Zbyszek Kowal
02.09.2011 16:47, aktualizacja: 02.09.2011 18:47

Bardzo rzadko piszemy o aplikacjach dla BlackBerry, więc dzisiaj nadrabiamy zaległości. Poznajcie trzy rodzime programy które niedawno pojawiły się w BlackBerry App World. Będą one szczególnie przydatne jesienią, która jest czasem powakacyjnych zakupów.

Allegro[/h3]

Nowa aplikacja Allegro, zaprojektowana specjalnie dla polskich użytkowników BlackBerry, jest pierwszą na polskim rynku aplikacją dostosowaną do nowego systemu operacyjnego – BlackBerry 7. Umożliwia ona mobilny dostęp do największego polskiego serwisu aukcyjnego. Dzięki niej można wyszukiwać, licytować, obserwować, kupować i sprzedawać produkty z każdego miejsca, o każdej porze. Aplikacja jest ściśle zintegrowana z oprogramowaniem BlackBerry, dzięki czemu można w łatwy sposób wysyłać wiadomości, odpowiadać na zapytania kupujących czy też wykonywać połączenia bezpośrednio z aplikacji, poprzez sms, e-mail, jak również aplikację BlackBerry Messenger. Ponadto, Allegro zapewnia dynamiczne powiadamianie o aktywności na danej aukcji za pomocą komunikatów na ekranie głównym smartfona.

Aplikacja Allegro jest dostępna do pobrania bezpłatnie z

Naukowcy udowodnili, że robiąc zakupy z listą, wydajemy mniej pieniędzy. Papierowe karteczki przechodzą już do historii, dziś najwygodniej jest skorzystać z aplikacji Listonic. Dzięki dostępnej w polskiej wersji językowej aplikacji można w łatwy sposób tworzyć mobilne listy zakupów. Produkty są automatycznie sortowane według kategorii, co ułatwia poruszanie się po alejkach sklepowych i skraca czas spędzony w sklepie. Każdą listę można współdzielić z rodziną lub znajomymi, a także edytować na poziomie telefonu lub na stronie www.listonic.com. Ponad 200 blogów i serwisów kulinarnych posiada przyciski Listonic, na które wystarczy kliknąć, aby pobrać składniki potrzebne do przygotowania wybranej potrawy i zapisać je w aplikacji.

Aplikacja Listonic jest dostępna do pobrania bezpłatnie z

Aplikacja UM Meteo oferuje użytkownikom BlackBerry dostęp do bardzo szczegółowej prognozy pogody. Podaje ona zarówno temperaturę, jak i przewidywane opady, siłę i kierunek wiatru, czy zachmurzenie. Profesjonalnie przygotowana prognoza pogody korzysta z meteogramów ICM (Interdisciplinary Centre for Mathematical and Computational Modelling) dla danej lokalizacji.

Aplikacja UM Meteo jest dostępna do pobrania bezpłatnie z BlackBerry App World.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)