Nowe promocje Orange dla przenoszących numer

Nowe promocje Orange dla przenoszących numer

Orange
Orange
Mateusz Żołyniak
02.02.2012 15:20, aktualizacja: 02.02.2012 16:20

Wczoraj pisałem o nowych ofertach T-Mobile dla firm, a dzisiaj promocje dla przenoszących numer przygotował Orange. Co ciekawego ma do zaoferowania pomarańczowy operator?

Wczoraj pisałem o nowych ofertach T-Mobile dla firm, a dzisiaj promocje dla przenoszących numer przygotował Orange. Co ciekawego ma do zaoferowania pomarańczowy operator?

Od dzisiaj w sieci Orange można korzystać z nowej oferty MNP - Przenieś Numer do Orange. Wybierając jedną z taryf Delfin II, Pelikan II, Pantera II w Orange abonament lub mix, klienci zyskają m.in. bezpłatne abonamenty, nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich w Orange, Internet w telefonie oraz więcej minut na połączenia do wszystkich sieci.

Ci, którzy zdecydują się na jedną z taryf Delfin II, Pelikan II, Pantera II w Orange abonament lub mix i przeniosą do niej numer, w zależności od wybranej taryfy otrzymają:

  • abonament za 0 zł nawet przez 3 miesiące,
  • 20% więcej minut na połączenia do wszystkich sieci przez cały czas trwania umowy,
  • nielimitowane połączenia ze wszystkimi w Orange,
  • nielimitowane SMS-y w sieci Orange,
  • Internet w telefonie bez limitu danych.

W poszczególnych taryfach dostępnych jest wiele dodatkowych usług:

  • dla lubiących dużo rozmawiać – w taryfach Delfin II i Pantera II – nielimitowane rozmowy ze wszystkimi w Orange;
  • dla lubiących SMS-ować i korzystać z portali społecznościowych – w taryfach Pelikan II – nielimitowane SMS-y i nieograniczony dostęp do Facebooka, Wikipedii, fotka.pl i kilku innych stron WWW;
  • dla chcących być online – w taryfach Pantera II – dostęp do Internetu bez limitu danych.

Na przyszłych klientów czekają też nowoczesne telefony i smartfony, w tym: Nokia Lumia 800, Sony Ericsson Live with Walkman. Będą one dostępne nawet za 1 zł (w wyższych abonamentach). Osoby korzystające z oferty Przenieś Numer do Orange mogą również wziąć udział w codziennych losowaniach piłek i biletów na mecze UEFA EURO 2012.

Klienci e-sklepu Orange (www.orange.pl), którzy za jego pośrednictwem przenoszą numer lub kupują nową aktywację bez przeniesienia numeru, otrzymają e-kartę upominkową na zakupy w sieci sklepów Empik. Wartość przyznanego prezentu zależy od opcji wybranego abonamentu. Więcej szczegółów oraz regulamin nowych promocji znajdziecie na stronach Orange.

Swoją ofertę pomarańczowa sieć opisuje jako "jedną z najatrakcyjniejszych na rynku propozycji dla osób chcących zmienić operatora". Czy jest tak w rzeczywistości?

Nie do końca. W praktyce bonusy związane z darmowymi rozmowami w Orange, nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami czy nielimitowanym dostępem do Sieci związane są z wyborem konkretnej taryfy. Nie można więc za darmo korzystać ze wszystkich tych bonusów. Część z nich jest darmowa jedynie od konkretnej kwoty miesięcznego abonamentu.

Jedynymi stałymi elementami promocji są 3-miesięczny rabat na abonament oraz 20% więcej na połączenia do wszystkich sieci komórkowych w kraju. To niezbyt dużo, a "promocyjne" ceny telefonów specjalnie nie przekonują - jak wspomniałem, ciekawe modele dostępne są za 1 zł tylko w najwyższych abonamentach.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)