Nowe promocje w Orange i Plusie

Nowe promocje w Orange i Plusie

Salon Orange
Salon Orange
Adrian Nowak
16.04.2013 10:49, aktualizacja: 16.04.2013 12:49

Wszyscy lubimy obniżki i promocje, jednak nie każdemu chce się śledzić strony operatorów. Tym razem ciekawe opcje obniżenia wydatków znaleźliśmy na stronach Orange oraz Plusa.

Pomarańczowy operator poinformował, że do usługi Orange Open włączył telefonię stacjonarną z abonamentem za minimum 39 zł. W ramach tej promocji mogą uzyskiwać rabaty osoby korzystające z kilku różnych usług. Jak tłumaczy rzecznik Orange:

Aby skorzystać z rabatów Orange Open, wystarczy zamówić nową usługę stacjonarną lub mobilną Orange lub przedłużyć dotychczasową umowę na jedną z nich. Dodatkowo jeśli używacie więcej niż jednego telefonu komórkowego czy mobilnego dostępu do Internetu, proponuję skorzystać z promocji Orange Open Family. Oferty nie wykluczają się, dlatego łącznie rabaty mogą wynieść nawet 70 zł miesięcznie.
412054737320739372

Firma chwali się też, że rośnie popularność Orange Cash (płatności zbliżeniowe za pomocą smartfona). Choć usługa wystartowała niecałe pół roku temu, już teraz korzysta z niej ponad 24 tysiące klientów. Dzięki karcie SIM Orange Cash NFC możliwe jest wykonywanie płatności zbliżeniowych telefonem, podobnie jak kartą płatniczą.

Do transakcji tego typu niezbędny jest oczywiście smartfon z NFC. W ofercie Orange znajduje się 19 takich modeli (m.in. HTC One X, LG Swift L7 II, Swift L7, Swift L9, Nokia 808 Pure View czy Galaxy S III i Galaxy Note II). Płacenie zbliżeniówkami jest w Polsce bardzo popularne, a transakcje takie obsługuje niemal co drugi terminal płatniczy - łącznie około 110 tysięcy w skali kraju.

Plus z promocją roamingu

Operator Plus postanowił z kolei umilić życie osobom, które podróżują do krajów Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu. W ramach nowej promocji będzie można skorzystać z oferty niższych stawek - 39 groszy za minutę połączenia oraz SMS wysłany w roamingu. Jak tłumaczy operator:

Usługa działa „Wszędzie w Unii", co oznacza, że będąc na przykład w Wielkiej Brytanii i dzwoniąc zarówno do Polski, jak i na numer komórkowy w Holandii, zapłacimy 39 groszy za minutę połączenia. Tyle samo zapłacimy też za minutę odebranego połączenia z dowolnego kraju świata.
412054737321132588

Nowości są dostępne od 12 kwietnia dla klientów ofert Plus Abonament i Plus Firma. Od 17 kwietnia będą mogli skorzystać z nich również użytkownicy Plus na Kartę i Plus Mix. Klienci Mix i kart pre-paid będą mogli aktywować usługę na 2 lub 14 dni. Promocje dotyczą więc ograniczonej liczby użytkowników, którzy jednak na zmianach mogą sporo zaoszczędzić.

Źródło: PlusOrange

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)