Nowe Samsungi - Gravity T, Gravity 3 oraz... :)

Samsung Gravity 3
Samsung Gravity 3
Paweł Żmuda

24.06.2010 10:47, aktual.: 24.06.2010 12:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung połączył siły z T-Mobile. Efektem współpracy są trzy nowe komórki przeznaczone głównie dla młodych fanów SMS-owania. Urządzenia noszą nazwy Gravity T, Gravity 3 oraz :). Tak - nazwą ostatniego z nich jest symbol emotikonki...

Jak nietrudno się domyślić sprzęt przeznaczony dla młodzieży został mocno zintegrowany z serwisami społecznościowymi - wszystko dzięki nowej usłudze T-Mobile Social Buzz, która działając w tle informować będzie o wszelkich nowych wiadomościach przesłanych na profil użytkownika na dowolnym serwisie społecznościowym.

Samsung Gravity T
Samsung Gravity T

Każda z nowych komórek wyposażona została w pełną klawiaturę QWERTY. Dalej jest już różnie. Obydwa modele Gravity wyposażone są w aparaty 2 Mpix, odtwarzacze muzyczne oraz obsługę kart pamięci o pojemności do 16 GB. Tajemniczy Samsung :) jest nieco gorszy - znajdziemy w nim aparat 1,3 Mpix.

Samsung :)
Samsung :)

Początkowo nowe telefony dostępne będą jedynie w Stanach Zjednoczonych. Nie wiemy jeszcze trafią do Europy w późniejszym terminie, czy nie. Mam nadzieję, że trafią. Kampania Samsunga :) byłaby naprawdę ciekawa.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)