Nowe zdjęcia PlayStation Phone!

Nowe zdjęcia PlayStation Phone!

PlayStation Phone
PlayStation Phone
Tomasz Hamryszak
30.10.2010 16:20, aktualizacja: 30.10.2010 18:20

Engadget zaprezentował kolejną porcję informacji oraz zdjęć na temat telefonu-konsoli - PlayStation Phone firmy Sony Ericsson. Czy ktoś ma nadal wątpliwości co do istnienia tego modelu?

Popularny serwis o mobilnej technologii postanowił podzielić na kilka części przeciek odnośnie do nadchodzącego telefonu od szwedzko-japońskiej spółki, dzięki czemu od kilku dni dostajemy coraz to nowe informacje na ten temat. Tym razem w galerii możemy zobaczyć parę zdjęć boków telefonu oraz jego oprogramowania: Even more PlayStation Phone.

PSPhone bok
PSPhone bok

Po przejrzeniu galerii zdjęć, jaką zafundował nam znany serwis, możemy łatwo wywnioskować, że nowe urządzenie pracuje pod kontrolą Androida OS 2.2, a nie jak wcześniej podawano - 2.3. Jednak nie wyklucza to teorii, że finalna wersja będzie na takiej oparta.

Kolejną zmianą jest ilość pamięci RAM. Okazuje się, że jest to 512 MB, a nie jak wcześniej twierdzono - 1 GB. Potwierdza się informacja, że PSPhone obsługuje karty pamięci microSD - egzemplarz widoczny na zdjęciu wyposażony jest w kartę o pojemności 8GB.

Niejeden z Was zdążył już pewnie zauważyć, że PlayStation Phone jest stosunkowo grubym urządzeniem. Możemy przypuszczać, że jest to około 17 mm, jednak w przypadku telefonu-konsoli rozmiary wcale nie muszą być wadą.

Miejmy nadzieję, że redakcja Engadget pójdzie krok na przód i już niedługo zobaczymy choćby krótkie wideo z PlayStation Phone'em w roli głównej.

Źródło: engadget

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)