Nowości w ING BankMobile

Nowości w ING BankMobile
Zbyszek Kowal

17.09.2012 20:33, aktual.: 17.09.2012 22:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

ING Bank Śląski rozszerza funkcje aplikacji ING BankMobile na urządzenia z systemem iOS oraz Android. Klienci mogą teraz m.in. zlecić przelew na dowolny rachunek oraz doładować telefon.

Nowa wersja aplikacji mobilnej ING BankMobile wprowadza udogodnienia, na które czekało wielu klientów. Od dziś użytkownicy bankowości mobilnej ING Banku Śląskiego mogą zlecać przelewy na dowolne rachunki. Ze względów bezpieczeństwa ich wysokość została ograniczona kwotowo do 500 zł na dzień, przy czym limit nie dotyczy przelewów wzorcowych i wewnętrznych, pomiędzy rachunkami klienta.

Aktualizacja ING BankMobile przynosi także możliwość doładowania telefonu. Ponadto rozszerzona została funkcja historii rachunku, która umożliwia teraz podgląd transakcji do 3 miesięcy wstecz, a także ponowne zlecenie wcześniej wykonanego przelewu. Kolejną nowością jest możliwość zresetowania oraz nadania kodu PIN do aplikacji za pomocą systemu bankowości elektronicznej ING BankMobile.

Obraz

Przypomnijmy, że ING BankMobile umożliwia klientom banku dostęp do ich rachunków, oszczędności, lokat, kart kredytowych oraz kredytów i pożyczek. Aplikacja pozwala m.in. na wykonanie przelewów, sprawdzenie stanu rachunków bieżących i oszczędnościowych, historii transakcji kartą kredytową oraz informacji na temat zaciągniętych kredytów. ING BankMobile umożliwia także znalezienie najbliższego bankomatu i placówki, zastrzeżenie karty, a także skontaktowanie się z bankiem telefonicznie i przez e-mail.

Aplikacja została przygotowana na telefony z systemem Android 2.0 i nowszym oraz iPhone 3GS, 4 oraz 4S, czyli posiadające system operacyjny iOS 4.3 i nowszy. Instrukcje jak zainstalować ING BankMobile znajdują się na stronie ING Banku Śląskiego. Dla klientów korzystających z innych modeli telefonów bank udostępnia pod tym adresem mobilną wersję systemu ING BankOnLine przygotowaną do pracy na większości urządzeń, które pozwalają na dostęp do internetu przy pomocy przeglądarki internetowej.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)