Nowości w ofercie Play - Samsung Wave 723 i Sony Ericsson Elm

Nowości w ofercie Play - Samsung Wave 723 i Sony Ericsson Elm

Samsung Wave 723
Samsung Wave 723
Mateusz Żołyniak
28.10.2010 16:34, aktualizacja: 28.10.2010 18:34

Jutro w ofercie podstawowej sieci Play pojawią się dwa nowe telefony. Będą nimi: ekologiczny Sony Ericsson Elm oraz Samsung S7230 Wave 723, czyli drugi model firmy z bada OS.

Cennik obu telefonów w Play przedstawia się następująco:

Obraz
Obraz

Oto jak oba modele prezentuje sieć Play:

Sony Ericsson Elm

Sony Ericsson Elm
Sony Ericsson Elm

To klasyczny telefon SonyEricsson przeznaczony głównie do długich rozmów – system redukcji szumów oraz ergonomiczny kształt zapewniają wysoki komfort. Wyposażony został również w wysokiej klasy dodatki jak aparat fotograficzny 5 Mpix, A-GPS, WiFi oraz dużą ilość gier i aplikacji – m.in. Facebook, YouTube, nawigacja Wisepilot i wiele innych.

Poza tym telefon pochodzi z serii GrenHeart – obudowy zostały wykonane z przetworzonych tworzyw i nie użyto żadnych szkodliwych substancji w procesie produkcyjnym. Również pudełko i wszystkie pozostałe elementy zostały poddane restrykcyjnym wymogom ekologicznym. Mimo to jakość urządzenia nie może budzić najmniejszych zastrzeżeń.

Samsung Wave 723

To drugi telefon marki Samsung działający pod kontrolą Systemu Operacyjnego Bada OS. Eleganckie dyskretne wzornictwo i dobrej jakości materiały – to wyróżnia ten model, wykonany z aluminium i wyposażony w osłonę wyświetlacza znaną m.in. z modelu F480.

Wewnątrz wszystko, co powinien posiadać smartfon – duży, dotykowy, pojemnościowy wyświetlacz z multitouch, dostęp do sklepu z grami i aplikacjami (Samsung App Store) oraz liczne aplikacje i widżety dostępne natychmiast po włączeniu (Facebook, Twitter, Youtube, Newsweek, Wykop.pl…)

Samsung Wave 723
Samsung Wave 723

Intuicyjność interfejsu Touchwiz 3.0 oraz możliwości systemu Bada OS powinny przypaść do gustu każdemu użytkownikowi. Modelem Wave Samsung już udowodnił, że jest w stanie stworzyć od podstaw stabilny OS wyposażony we wszystkie niezbędne funkcjonalności. Teraz dostarcza go w modelu dostępnym dla szerszego grona odbiorców dzięki atrakcyjnej cenie.

Ponadto od jutra (29 października) sieć Play wycofuje ze swojej oferty kolejne trzy modele. Tym razem są nimi: Nokia 6300, Nokia 3120 classic i Samsung C5212 Duos Light.

Źródło: blogplay.pl

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)