Nowy dom dla iTunesa!

Strona głównaNowy dom dla iTunesa!
06.10.2010 06:10
Data Center Apple
Data Center Apple
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Poważne inwestycje wymagają zaangażowania poważnych środków finansowych. Tak przynajmniej można przypuszczać, patrząc na sposób, w jaki Apple inwestuje swoje pieniądze. Firma z Cupertino kupiła kawałek ziemi, płacąc 1,7 miliona dolarów za jeden akr!

Strasznie żałuje, że takie historie nie dzieją się w Polsce. Szkoda również, że to nie moja rodzina miała tyle szczęścia. Przejdźmy jednak do rzeczy. Państwo Fulbright ponad 34 lata temu kupili 50 akrów ziemi po sześć tysięcy dolarów za akr. Teraz szczęściarzom udało się sprzedać ten teren firmie Apple. Przebitka jest jednak ogromna - za 1 akr (słownie jeden) ziemi otrzymali 1,7 miliona dolarów!

Na powyższym materiale wideo możecie zobaczyć wart miliard dolarów nowy dom dla iTunesa. To właśnie w Północnej Karolinie powstanie swoista chmura, która pomieści całe dobro, jakie znajduje się w sklepie Apple’a. Wygląda więc na to, że nielimitowany streaming multimediów jest już coraz bliżej.

Zgodnie z założeniem Data Center powinno zostać ukończone do końca tego roku. Natomiast w 2011 roku Apple planuje uruchomić nowe usługi dla użytkowników iPhonów, iPadów oraz iPodów Touch, które wykorzystają możliwości nowego przybytku.

Źródło: 9to5mac

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)