Nowy Facebook 1.5.2 dla Androida

Nowy Facebook 1.5.2 dla Androida
Krystian Bezdzietny

16.03.2011 07:26, aktual.: 16.03.2011 08:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkownicy Androidów w końcu doczekali się nowej wersji Faceboka, która pozwala wstawiać zdjęcia na tablice  znajomych czy udostępniać zdjęcia w grupach. To oczywiście nie wszystko, co wdrożono w nowym Facebooku 1.5.2 dla Androida.

Jak można zobaczyć na wyżej zaprezentowanej karcie aplikacji, nowa wersja wprowadza również poprawną orientację zdjęcia podczas jej udostępniania, ulepsza działanie w trybie krajobrazowym i zwiększa bezpieczeństwo dzięki wprowadzeniu protokołu SSL. Pojawiły się też inne drobne poprawki mające na celu zwiększenie stabilności działania Facebooka.

Jest jedno "ale". Użytkownicy najnowszej wersji Facebooka skarżą się, że po aktualizacji program się w ogóle nie uruchamia lub nie wyświetla zdjęć, po czym użytkownik otrzymuje komunikat z prośbą o zamknięcie programu. Z pewnością nie wszystkich dotyczy ta niedogodność i powinna ona zostać skorygowana w kolejnej wersji aplikacji, najprawdopodobniej 1.5.3, jednak wszyscy ci, którym zależy na w pełni sprawnym Facebooku, powinni wstrzymać się z aktualizacją.

Aplikację można za darmo pobrać z Android Marketu.

Obraz

Źródło: Droid Life

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)