Nowy Facebook Messenger 1.9 dla Androida i iOS‑a

Nowy Facebook Messenger 1.9 dla Androida i iOS-a
Krystian Bezdzietny

26.08.2012 10:22, aktual.: 26.08.2012 12:22

Po aktualizacji Facebooka dla iOS przyszła pora na odświeżenie Messengera. Nowej wersji tych aplikacji doczekał się zarówno Android, jak i platforma Apple'a.

Niestety, nie są tak istotne jak w przypadku Facebooka 5.0 dla iOS, jednak kilka drobnych nowości się pojawiło. Po pierwsze, naciskając teraz na nazwę rozmówcy wyświetlimy przycisk-skrót prowadzący do jego osi czasu. Nastąpi wówczas przekierowanie do aplikacji Facebook. Drugą nowością jest obsługa emotikon, a trzecią wyświetlanie informacji odnośnie ostatniej aktywności wybranych kontaktów. Oprócz tego wdrożono drobne poprawki. 

Obraz

[solr id="simblog-pl-60563" excerpt="0" image="0" _url="http://simblog.pl/nowe-wersje-facebooka-i-flickra-w-google-play" _mphoto="unnamed-1-60563-270x132--52a0ebc.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2379[/block]

Wszystkie te "nowości" dostępne są zarówno dla Androida, jak i iOS-a. A skoro obie aplikacje są do siebie tak podobne, to teraz rodzi się pytanie, kiedy Facebook dla Androida otrzyma taką aktualizację jak kilka dni temu dostał iOS, przyspieszając dwukrotnie aplikację.

Facebook Messenger dla Androida i iOS-a dostępny jest za darmo w Google Play/App Store.

Źródło: redmondpie

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)