Gmail 4.2 dla Androida z pinch to zoom

fot. Android Police
fot. Android Police
Krystian Bezdzietny

12.10.2012 11:54, aktual.: 12.10.2012 13:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wygląda na to, że wielkimi krokami zbliża się aktualizacja dla androidowego Gmaila z oznaczeniem 4.2. Ma ona wprowadzić dwie bardzo użyteczne funkcje: powiększanie obrazu gestem pinch to zoom oraz możliwość usuwania/archiwizowania maili jednym przesunięciem palca.

Takie informacje napływają od redaktorów Android Police. Sugerują oni, że weszli w posiadanie nowego Gmaila 4.2. Aby nie wyjść na gołosłownych, zaprezentowali rzekomo nadchodzące funkcje:

Android Police Exclusive: What's New In Gmail 4.2 - PINCH ZOOM And Swipe To Archive/Delete

Pinch to zoom to jedna z wielu opcji, na które czekają użytkownicy Androida. Powiększanie obrazu za pomocą tego gestu to tak wygodne i użyteczne rozwiązanie, że jego brak w Gmailu jest aż dziwny.

Drugą rewolucją ma być możliwość zarządzania mailami jak powiadomieniami, czyli będzie można je archiwizować bądź usuwać jednym gestem - przesunięciem palcem wzdłuż wybranej wiadomości. W ustawieniach Gmaila użytkownik określi, czy dany gest będzie odpowiadał za archiwizowanie maila czy jego usunięcie. Co ciekawe, każdą taką zmianę będzie się dało szybko cofnąć.

Data wypuszczenia Gmaila 4.2 jest nieznana, a .APK z aplikacją, w którego posiadaniu są redaktorzy AndroidPolice, nie jest dostępny publicznie. Redaktorzy zaznaczyli, że starają się o pozwolenie na publikację programu.

Źródło: Android Police

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)