Nowy Gmail dla iPhone'a i Androida!

Nowy Gmail dla iPhone'a i Androida!

gmail
gmail
Paweł Żmuda
28.09.2009 11:05, aktualizacja: 28.09.2009 13:05

Koncern z Mountain View znudził się chyba rozwijaniem swoich usług stricte internetowych i po raz drugi w krótkim czasie, aktualizuje jedną ze swoich usług komórkowych. Tym razem szczęśliwcami okazali się być jednak nie posiadacze telefonów z Windows Mobile, a fani Androida oraz iPhone'a. Przygotowano dla nich nową wersję popularnego klienta poczty Gmail.

Klient www został właśnie rozszerzony o dwie nowe opcje. Pierwszą z nich jest opcja "Move", która umożliwi nam szybkie archiwizowanie wybranego maila, tak, by nie przeszkadzał nam w skrzynce odbiorczej. Usługa ta nie jest niczym nowym, już od dawna znajduje się w standardowym, desktopowym kliencie.

Drugim nowym rozwiązaniem jest "Enhanced Refresh". Dzięki niemu skrzynka odbiorcza Gmaila będzie automatycznie odświeżona, gdy tylko użytkownik przełączy się z innej aplikacji czy zakładki. Enhanced Refresh nie pozwoli również na wstrzymanie telefonu, jeśli uruchomiony będzie Gmail.

Nowy klient współpracuje z oprogramowaniem iPhone'a od wersji 2.2.1 oraz ze wszystkimi Andoridami. Dostępny jest w języku angielskim.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)