Nowy Hitman jeszcze w tym roku na urzadzeniach mobilnych

Nowy Hitman jeszcze w tym roku na urzadzeniach mobilnych

Nowy Hitman jeszcze w tym roku na urzadzeniach mobilnych
Zbigniew Kowal
09.06.2014 07:00, aktualizacja: 09.06.2014 10:26

Ekipa Square Enix, a konkretnie oddział w Montrealu zapowiedział kilka dni temu nową grę mobilną z serii Hitman. Zgodnie z obietnicą Hitman: Sniper ma być znacznie bogatszy w akcję niż opublikowany nie tak dawno Hitman GO. Niestety, są również złe wiadomości dla fanów gier z agentem 47 w roli głównej.

Hitman GO zaskoczył graczy ciekawą oprawą graficzną oraz nietuzinkowym podejściem do prezentacji map. Zastosowanie efektu dioramy okazało się strzałem w dziesiątkę, chociaż część fanów narzekała na brak adrenaliny dostarczanej zazwyczaj przez gry z serii Hitman. Być może z tego względu w nowym Hitmanie: Sniper będzie dużo więcej akcji.

Obraz

W odsłonie Sniper gracz wcieli się w agenta 47, który przyjmie kilka zleceń na zabójstwo. Za pomocą karabinu snajperskiego będzie starał się eliminować wyznaczone cele w odpowiednim czasie. Zabawa nie będzie polegać jednak tylko na zabijaniu wrogów, ale również na efektownym wykonywaniu operacji.

Na razie nie ujawniono zbyt wielu szczegółów na temat rozgrywki, ale wydaje się, że Hitman: Sniper będzie zawierał sporo elementów z wydanej na PC oraz konsole odsłony Hitman: Wyzwanie snajpera. Podobnie jak w przypadku Hitman GO najpierw należy spodziewać się premiery w App Store, a dopiero później w Google Play.

Hitman: Sniper będzie dostępny do pobrania za darmo. Twórcy postanowili wydać go w modelu freemium. Można więc oczekiwać mikrotransakcji – najprawdopodobniej w postaci wirtualnego sklepu z ulepszeniami dla snajperek oraz samego agenta 47.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)