Nowy koncept iPhone'a 5

Nowy koncept iPhone'a 5

Nowy koncept iPhone'a 5
Wojtek Mazurkiewicz
01.07.2011 15:52, aktualizacja: 01.07.2011 17:52

Niedawno do sieci trafił kolejny koncept niecierpliwie wyczekiwanego przez nas nowego iPhone'a. Trzeba przyznać, że Polak, który jest autorem tego projektu, bardzo zręcznie połączył najlepsze cechy obudowy, znanej z iPhone'a 3G ze świetnymi rozwiązaniami iPhone'a 4.

W ogólnej koncepcji telefonu nie pojawiło się wiele zmian. Oprócz nowych 'pleców', większego ekranu  i dotykowego przycisku home, nie różni go od poprzedników zbyt wiele. Wiadomo jednak niestety, że nowy iPhone, nie może tak wyglądać, a przynajmniej, nie może być tak cienki.

Obraz

W porównaniu do objętości iPoda Touch, którą producent mógł zmniejszać wedle swoich upodobań. iPhone jest bardziej ograniczony, ze względu na większą ilość podzespołów ulokowanych wewnątrz urządzenia.

Nie wiem jak wam, ale mi propozycja dotykowego przycisku home ,zdecydowanie nie przypadła do gustu. Co do samego wyglądu urządzenia nie mam zastrzeżeń. A Wy co sądzicie o takim wyglądzie smartfona? Czy bylibyście zadowoleni z braku fizycznego home? Swoją opinię możecie wyrazić w komentarzach.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)