Nowy NaviExpert z trasami ECO i głosem Dżoany [wideo]

NaviExpert 6.1
NaviExpert 6.1
Mateusz Żołyniak

15.12.2010 13:39, aktual.: 15.12.2010 14:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

NaviExpert wprowadził nową wersję nawigacji osobistej GPS do telefonów komórkowych NaviExpert 6.1. Od teraz użytkownicy aplikacji mogą korzystać z trybu ECO, zmodyfikowanej wyszukiwarki kontekstowej oraz nowego, humorystycznego głosu lektorki o imieniu Dżoana.

NaviExpert 6.1 jest odpowiedzią na rosnące wymagania posiadaczy telefonów komórkowych oczekujących od swojej nawigacji maksymalnej funkcjonalności. Jesteśmy przekonani, że nowa wersja aplikacji nawigacyjnej idealnie dopasuje się do potrzeb i trendów rynkowych. W najbliższej przyszłości planujemy dalszy rozwój naszej usługi o kolejne nowatorskie rozwiązania pomagające w nawigowaniu w samochodzie i poza nim.

Andrzej Jaszkiewicz, Prezes Zarządu NaviExpert

Nawet do 10% mniej na paliwo z NaviExpert

NaviExpert - jako pierwszy w Polsce - wykorzystuje dane o natężeniu w ruchu drogowym z autorskiej technologii Community Traffic i układa trasę, optymalizując zużycie paliwa. Nawigacja bierze pod uwagę wartości spalania samochodu podane przez użytkownika w ustawieniach aplikacji i dane o prędkościach przejazdu Community Traffic na alternatywnych odcinkach.

Dzięki temu NaviExpert ustala zużycie paliwa i dobiera najbardziej ekonomiczną trasę, jaką powinien poruszać się kierowca. Funkcja trasy ECO pozwala zaoszczędzić użytkownikom nawet do 10% miesięcznych wydatków na paliwo.

Jeszcze wygodniejsze korzystanie z NaviExpert

Użytkownicy NaviExpert 6.1 w momencie wyszukiwania kontekstowego punktów POI uzyskają podpowiedzi wyrazów z polskimi literami, co przyśpieszy odnajdywanie interesujących ich punktów użyteczności publicznej. Ponadto po wysłaniu SMS-a będą mogli wybrać humorystyczny głos lektorki o imieniu Dżoana (wideo poniżej).

dżoana

NaviPlan Europa + Polska tańszy o 15%

NaviPlan Europa obejmuje Polskę i 36 państw europejskich ze szczegółowymi mapami krajów popularnych ze względu na stoki narciarskie, dlatego stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób często wyjeżdżających za granicę. Z myślą o nich NaviExpert obniżył ceny swojego 24-miesięcznego abonamentu do kwoty 169 zł, a miesięcznego do 29 zł.

Źródło: informacja prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)