Nowy Play Internet na kartę ze specjalnym starterem i nielimitowanym transferem

Nowy Play Internet na kartę ze specjalnym starterem i nielimitowanym transferem

hand touching digital tablet, social media concept
hand touching digital tablet, social media concept
Źródło zdjęć: © shutterstock
Mateusz Żołyniak
05.12.2014 15:16, aktualizacja: 05.12.2014 16:46

Od wczoraj dostępna jest już nowa oferta Play Internet na kartę. Opcja ta została solidnie odświeżona, więc jeżeli szukacie mniej zobowiązującej oferty na internet mobilny, to warto przyjrzeć się temu, co do zaoferowania ma fioletowy operator.

W nowej ofercie Play Internet na kartę dostępne będą dwa podstawowe startery, które można nabyć za 9 zł lub 19 zł. Wraz z pierwszym oferowany jest pakiet 1 GB na start oraz dodatkowy 3 GB na 12 miesięcy, w ramach którego użytkownik co miesiąc otrzymuje 250 MB. Droższy starter to pakiet 3 GB na start i dodatkowe 500 MB co miesiąc przez 12 miesięcy (łącznie 6 GB bonusu). Ważność połączeń internetowych na starterach to odpowiednio - 7 i 14 dni.

Obraz

Play wprowadził także dodatkowe startery. Pierwszy z nich to tzw. starter zasięgowy, który można dostać za darmo. Użytkownicy otrzymują na nim pakiet 300 MB, a połączenia internetowe ważne są przez 3 dni. Ma on ułatwić użytkownikom zapoznanie się z działaniem internetu mobilnego, a także daje możliwość sprawdzenia zasięgu LTE.

Obraz

Operator w odświeżonej ofercie powiększył bonusowe pakiety danych, które użytkownik otrzymuje po doładowaniu konta. Nowe pakiety są nawet dwa razy większe niż poprzednio. Szczegóły dotyczące doładowań przedstawia poniższa tabelka, w której znajdziecie również informacje o ważności konta po doładowaniach odpowiednimi kwotami.

Obraz

Największą nowością, którą wprowadzono w ofercie Play Internet na kartę, jest specjalny starter z roczną ważnością konta. Można będzie nabyć go za 50 zł w e-shopie Playa. W ramach tej oferty użytkownik przez rok nie będzie musiał przejmować się doładowaniami - co miesiąc klient dostaje pakiet o wielkości 1 GB (łącznie 12 GB), który wliczony jest w cenę startera (na koncie jest też 5 zł).

Obraz

Play wprowadził również zestawy z modemami, w tym starter z pakietem 3 GB i modemem LTE Huawei E3372 w cenie 199 zł. Sieć oferuje też zestawy z modemami HSPA+, które dostępne są z niższych cenach.

Obraz

Fioletowy operator postanowił wprowadzić także nowe dodatkowe pakiety. Najciekawszy z nich to pierwsza na rynku oferta z nielimitowanym internetem. W jej ramach za 45 zł użytkownik przez 30 dni ma możliwość korzystania za darmo z transferu zarówno w technologii LTE, jak i HSPA+. Co ważne, usługę tę można aktywować jednorazowo, jak również korzystać z niej cyklicznie (jest opcja automatycznego przedłużania oferty, który na koncie dostępna jest odpowiednia ilość środków).

Obraz

Odświeżony Play Internet na kartę to także cztery dodatkowe pakiety, które pozwalają na korzystanie z: darmowego internetu przez 24 godz. od aktywacji za 4 zł, nielimitowanego transferu w weekendy (usługa aktywna w każdy weekend w ciągu 30-dniowego okresu), darmowego nocnego transferu od północy do 9:00 (ważny przez 30 dni) i darmowego przeglądania stron WWW (ważna 30 dni Formuła WWW).

Obraz

Podstawowe stawki w ofercie Play Internet na kartę to: 1 gr za 500 kb przetransferowanych danych, 29 gr za minutę połączenia i 19 gr za wiadomość SMS. Limit prędkości przy pobieraniu danych to 70 Mbit/s (8,75 MB/s), a wysyłania - 20 Mbit/s (2,5 MB/s).

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)