Nowy trailer z N.O.V.A. 3 [wideo]

Nowy trailer z N.O.V.A. 3 [wideo]
Zbyszek Kowal

08.05.2012 07:59, aktual.: 08.05.2012 09:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Częstotliwość, z jaką Gameloft dawkuje informacje o nowej superprodukcji, staje się coraz wyższa, a to stanowi zapowiedź rychłej premiery N.O.V.A. 3 na rynku. Po obejrzeniu najnowszego trailera mam wątpliwości, czy wydania dla iOS oraz Androida pojawią się w tym samym czasie.

Tym razem o grze postanowił wypowiedzieć się Arnaud Bonnard, główny producent gry. Francuz zwraca uwagę na jakość grafiki, której bliżej będzie do filmu niż do gry komputerowej. Kolejna odsłona FPS-a Gameloftu będzie mogła się pochwalić również większą liczbą particli, co widać już na załączonym poniżej filmiku.

Wiadomo również, gdzie rozpocznie się fabuła części trzeciej. Początkową areną działań będzie Ziemia, a co za tym idzie, również sceneria będzie bardziej znajoma. Później zapewne Kal Wardin odwiedzi stacje kosmiczne lub inne planety.

Patrząc na jakość grafiki oraz liczbę nowych elementów, mam pewne obawy co do premiery na Androida. Czy Gameloft zdąży z optymalizacją tylu urządzeń? Czy tak jak to miało miejsce w przypadku Modern Combat 3, najpierw uraczy nas odsłoną dla iOS? Myślę, że do 2 tygodni sytuacja powinna się wyjaśnić.

Źródło: DroidGamers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także