Obniżka na New Orbit w App Store

Obniżka na New Orbit w App Store
Zbyszek Kowal

04.02.2012 19:30, aktual.: 04.02.2012 20:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jakiś miesiąc temu New Orbit osiągnął Top 25 w polskim App Store, ale z dziwnych powodów nie przebił się na sam szczyt. Być może drugie podejście po niższej cenie okaże się być bardziej szczęśliwe. Gra jest dość nietuzinkowa.

Fabuła gry jest całkiem mroczna i nie wiele zdradza z naszej przeszłości. Wiadomo tylko że ziemi już nie ma, a toczona wojna z Imperium Triterian zdziesiątkowała twoja flotę. Gdzieś na tyłach wroga pozostał mały stateczek. Naszym zadaniem jest wrócić rozwalonym pojazdem do swoich.

Zadanie to nie należy jednak do prostych czynności. Podczas podróży trzeba zwracać uwagę na grawitację która utrudnia nam nawigowanie. Tylko skierowanie strumienia naszego dopalacza w odpowiednim kierunku może pozwolić nam na obranie żądanej trajektorii lotu.

Powyższy trailer zdradza co nieco. Jedynym naszym przewodnikiem jest zimny głos komputera pokładowego. Mroczny klimat wyczuwa się od pierwszych chwil. Jeżeli uwielbiacie tytuły tego typu, to warto zainteresować się New Orbit. Grę można pobrać z App Store za zaledwie jednego dolara.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)