Obracanie pulpitów iPhone'a

Obracanie pulpitów iPhone'a

Obracanie pulpitów iPhone'a
Krystian Bezdzietny
16.03.2010 08:51, aktualizacja: 16.03.2010 09:51

Tuż po tym jak kupiłem iPhone'a zastanawiałem się, dlaczego nie mogę wyświetlać ikon w poziomie. Przecież telefon ma duży wyświetlacz i byłoby to łatwiejsze w obsłudze, a nawet bardziej estetyczne. Przez bardzo długi okres nie pojawiały się informacje o żadnym programie czy hacku, który umożliwiłby użytkownikom wyświetlanie głównego ekranu iPhone'a w trybie krajobrazowym. Nadzieją wydaje się być Springboard Rotator, który niebawem odblokuje "zawiasy" Apple i umożliwi wyświetlanie pulpitu w trybie poziomym.

SpringBoard Rotator First Impressions

Jak widać - aplikacja daje możliwość obracania ekranu w dowolną stronę, a to wszystko odbywa się w ekspresowym tempie. Dobrą rzeczą jest to, że program nie tylko obraza ikony itp., ale również odpowiednio modyfikuje ich sposób wyświetlania, aby nie było wrażenia, że ikony na siebie nachodzą.

Program na razie nie jest dostępny, ale niebawem ma uraczyć wszystkich poprzez Cydię. Autor głosi, że Springboard Rotator na razie współpracuje jedynie z iPhonem 3GS. Trudno powiedzieć, skąd wzięło się takie ograniczenie. Miejmy nadzieję, że udostępnienie Springboard Rotator to kwestia kilku dni.

źródło: dailyiphoneblog

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)