Odświeżony flagowiec Sony - Xperia SL

Odświeżony flagowiec Sony - Xperia SL

Sony Xperia SL | fot. ePrice
Sony Xperia SL | fot. ePrice
Adam Bialic
02.08.2012 11:00, aktualizacja: 02.08.2012 13:00

Sony postanowiło trochę odświeżyć swojego flagowego smartfona. W wyniku drobnych zmian powstał model Xperia SL.

Wczoraj w serwisie ePrice pojawiły się zdjęcia tego urządzenia w kilku wersjach kolorystycznych. Od razu rzuca się w oczy, że sprzęt jest bliźniaczo podobny do Xperii S. Drobne różnice można dostrzec dopiero wewnątrz - smartfon ma ulepszone CPU. Zamiast znanego z eski Snapdragona S3 1,5 GHz jest... Snapdragon S3 1,7 GHz.

Sony Xperia SL | fot. ePrice
Sony Xperia SL | fot. ePrice

Na naszym forum pomysł takich zmian określony został jako odgrzewanie kotleta i lepiej sam bym tego nie ujął. Szanuję ambicje Sony, ale po co wydają aż tyle modeli? Lepiej skupić się na trzech, czterech i dopracować je maksymalnie, jak się da.

[solr id="komorkomania-pl-116242" excerpt="0" image="0" _url="http://komorkomania.pl/6198,sony-xperia-sola-miedzy-u-a-p-pierwsze-wrazenia" _mphoto="p1070065-224x168-7d7e9bcf01f14e1.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2448[/block]

Sony wydaje się upodabniać do Samsunga, który lubuje się w wydawaniu kilku odmian jednego smartfona - wystarczy spojrzeć na modele Galaxy S, S Plus, S scl. Problem w tym, że nieporównywalnie większa firma, jaką jest koreański gigant, nie wspiera należycie wszystkich swoich produktów.

Sony Xperia SL | fot. ePrice
Sony Xperia SL | fot. ePrice

Wszyscy, którzy czekali na model z pożądanym układem S4, będą musieli uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać na horyzoncie Sony Xperia Mint czy Hayabusa.

Źródło: Engadget

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)