Odtwarzacz muzyki z Cyanogena 9 dostępny do pobrania!

Odtwarzacz muzyki z Cyanogena 9 dostępny do pobrania!

Odtwarzacz muzyki z Cyanogena 9 dostępny do pobrania!
Krystian Bezdzietny
18.01.2012 14:03, aktualizacja: 18.01.2012 15:03

Podczas gdy fani modyfikacji i software'owych kombinacji oczekują wydania kolejnej wersji popularnego CyanogenModa z Androidem Ice Cream Sandwich, deweloperzy postanowili już teraz udostępnić namiastkę tego wydania. Jeżeli masz zainstalowanego Androida 4.0, możesz przetestować odtwarzacz muzyki z CM 9.

Jako że ROM CyanogenMod 9 ma być zmodyfikowanym Androidem 4.0, wygląd świeżo udostępnionego odtwarzacza niewiele się różni od tego, który jest natywnie dostępny w ICS. W tym wypadku chodzi o ustawienia i możliwości. Dzięki temu odtwarzaczowi użytkownicy otrzymują takie możliwości, jak: zarządzanie odtwarzaniem gestami, party shuffle, usuwanie wybranych piosenek, ustawianie wybranych utworów jako sygnały połączeń, rozbudowana wyszukiwarka, zaawansowane modyfikowanie playlist, własne ustawienia w obszarze powiadomień, mnóstwo widżetów, opcję shake and flip i wiele innych.

Jeżeli nie chcesz czekać na oficjalną premierę CyanogenModa 9, a już teraz chciałbyś skosztować jego możliwości, to przejdź pod wskazany adres, aby zainstalować opisywany odtwarzacz muzyczny. Pod tym adresem znajdziesz nie tylko bezpośredni link do instalatora odtwarzacza, ale także galerię ze screenami. Aplikacja nie ma statusu beta, więc wszystko powinno działać zgodnie z oczekiwaniami.

Źródło: seein pixels

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)