Łamanie haseł w iPhone'ie

Łamanie haseł w iPhone'ie

Łamanie haseł w iPhone'ie
Krystian Bezdzietny
09.02.2010 11:36, aktualizacja: 09.02.2010 12:36

Jedną z  funkcji, jakie oferuje iTunes, to możliwość zabezpieczenia kopii zapasowej iPhone'a hasłem. Służy to bowiem temu, aby kopia naszego telefonu (SMSy, kontakty, zdjęcia itp.) nie została wgrana na żadnym innym urządzeniu. Niewątpliwie jest to funkcja przydatna i poniekąd zwiększająca poziom bezpieczeństwa jeśli chodzi o przechowywanie na komputerze naszych danych. Jednak co zrobić, kiedy tuż po odtworzeniu ustawień fabrycznych iPhone'a chcemy wgrać wcześniej utworzoną kopię, do której wcześniej utworzyliśmy hasło, a teraz nie możemy sobie go przypomnieć? Z pomocą przychodzi iPhone Password Breaker.

Za pomocą tego programu będziemy mogli usunąć hasło, o które prosi iTunes podczas próby odtworzenia zapisanej wcześniej kopii.

Obraz

Dzieki iPhone Password Breaker nie tylko usuniemy hasło, ale również będziemy mogli wyświetlić to, które zapomnieliśmy. Program do swojego działania wykorzystuje procesor karty graficznej, lecz na razie wspiera jedynie karty Nvidia. iPhone Password Breaker nie potrzebuje odblokowanego iPhone'a czy uruchomionego programu iTunes.

iPhone Password Breaker możemy ściągnąć z tej strony bezpłatnie, lecz trzeba przejść przez krótki proces rejestracji.

źródło: iClarified

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)