Oferta Chill ON, czyli Mobile Vikings stawia na subskrypcję

Mobile Vikings
Mobile Vikings
Mateusz Żołyniak

28.03.2019 17:36, aktual.: 28.03.2019 18:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mobilni Wikingowie postanowili o sobie przypomnieć. Wirtualny operator, który zdobył już sporą grupę użytkowników w Polsce, wystartował z opartą na modelu subskrypcji ofertą Chill ON. Czym ma się ona wyróżniać?

Chill ON, czyli miesięczna subskrypcja zamiast tradycyjnej umowy w Mobile Vikings

Wirtualny operator komórkowy, który na polskim rynku działa od 2013 roku, postanowił wprowadził ofertę o nazwie Chill ON. Przygotowano ją dla klientów ceniących zalety tradycyjnych umów, którzy nie chcą jednocześnie podpisywać długoterminowego zobowiązania.

Rozwiązanie jest więc oparte na miesięcznej subskrypcji. Oznacza to, że środki na jej opłacenia są pobierane co miesiąc z podpiętej karty (nie trzeba pamiętać o opłacaniu), a użytkownik w każdej chwili może z niej zrezygnować. Nie ma okresu wypowiedzenia czy dodatkowych opłat.

Oferta Mobile Vikings to pojedynczy plan taryfowy za 25 zł na miesiąc, w ramach którego oferowane są:

  • nielimitowane połączenia (do wszystkich);
  • nielimitowane wiadomości SMS i MMS;
  • pakiet danych o wielkości 20 GB.

W ramach Chill ON klienci mają dodatkowo dostać na start 10 zł, które można wykorzystać na usługi w roamingu, połączenia międzynarodowe czy SMS-y premium. Firma przygotowała do tego dedykowany portfel do zarządzania usługami z funkcją automatycznego uzupełniania środków.

Jak skorzystać z Chill ON w Mobile Vikings?

Oparta na modelu subskrypcji oferta operatora wirtualnego może spodobać się sporej liczbie klientów, którzy potrzebują prostej opcji, ale bez podpisywania klasycznej umowy. Sieć Mobile Vikings chwali się przy tym, że z oferty bardzo łatwo skorzystać. W tym celu należy:

  • założyć konto na stronie firmy;
  • wygenerować nowy numer lub przenieść aktualny;
  • podpiąć kartę płatniczą;
  • zamówić kartę SIM sieci.

SIM dostarczony ma być przez kuriera, a obsługa konta ma być możliwa z poziomu komputera i smartfonu (poprzez aplikację Viking App). To, czy warto skorzystać z oferty Chill ON, zależy oczywiście od indywidualnych preferencji, ponieważ atrakcyjnych ofert z opcją natychmiastowej rezygnacji na polskim rynku nie brakuje.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)