Office dla Mac 2011 już jest w Polsce!

Office dla Mac 2011 już jest w Polsce!

Office Mac
Office Mac
Zbyszek Kowal
18.11.2010 05:56, aktualizacja: 18.11.2010 06:56

Dwa dni temu w siedzibie firmy iSource odbyła się premiera prasowa Microsoft Office dla Mac 2011, a już dziś oprogramowanie można nabyć w całym kraju. Pierwsza w pełni spolonizowana wersja najpopularniejszego pakietu biurowego oferuje nowy interfejs i pełną zgodność z Office dla Windows, wygodną wymianę plików i integrację z Office Web Apps.

Polskich nabywców z pewnością ucieszą także nowe, niższe ceny – zarówno wersji dla użytkowników domowych i edukacyjnych, jak i biznesowych. Marcin Gutkiewicz, Business Unit Manager odpowiedzialny za Office dla Mac w firmie Microsoft, powiedział:

Mam dla wszystkich polskich MacUserów doskonałą wiadomość – nareszcie pakiet biurowy Office dla Mac jest dostępny w polskiej wersji językowej i oferuje pełną funkcjonalność oraz kompatybilność z wersją dla Windows. Z roku na rok w Polsce przybywa użytkowników komputerów Macintosh i chcemy ich jak najlepiej wspierać, oferując w narodowym języku nowoczesne i innowacyjne produkty oraz usługi internetowe.

Office dla Mac 2011 oferowany jest w Polsce w trzech wersjach handlowych:

•    Office dla Mac 2011 dla użytkowników domowych i uczniów (licencja na 1 stanowisko) w cenie 399 zł.

•    Office dla Mac 2011 dla użytkowników domowych i uczniów (licencja na 3 stanowiska) w cenie 499 zł.

•    Office dla Mac 2011 w wersji dla użytkowników biznesowych w cenie 899 zł.

Cieszę się, że wspólnie z firmą Microsoft wprowadzamy na polski rynek nową edycję Office dla Mac. Nowe funkcje i możliwości wersji 2011 uwolnią kreatywność i wyobraźnię zarówno użytkowników domowych i edukacyjnych, jak i biznesowych. Nasza wieloletnie współpraca, związana między innymi z opracowaniem polskiego słownika do poprzedniej wersji pakietu biurowego, przekonała firmę Microsoft do przygotowania w pełni spolonizowanych aplikacji. To kolejny bodziec do rozwoju lokalnego rynku użytkowników komputerów Mac.

dodał Paweł Małecki, Product Manager odpowiedzialny za Office dla Mac w firmie iSource S.A.

Pakiet w wersji dla użytkowników domowych składa się z najpopularniejszych aplikacji: Word, Excel oraz PowerPoint. Wersja biznesowa dodatkowo zawiera debiutującą w pakiecie Office dla Mac aplikację Outlook do obsługi poczty elektronicznej oraz zarządzania kontaktami i kalendarzami. Outlook zastępuje znaną z poprzednich edycji Office dla Mac aplikację Entourage.

Z nowych funkcji, jakie pojawiły się w Office for Mac 2011, warto wymienić integrację z Microsoft Office Web Apps – umożliwiającą m.in. współdzielenie plików z innymi użytkownikami na dysku internetowym SkyDrive – pracę grupową na plikach, wstążkę narzędziową znaną z pakietu Office w wersji dla Windows, aktywne wykresy, pełną obsługę skryptów i VBA oraz dynamiczne zmiany tabel.

Niezwykle efektowną funkcją, charakterystyczną tylko dla Office dla Mac, jest możliwość poglądu warstw dokumentów. Dzięki niej użytkownik ma możliwość szybkiego sprawdzenia i zmiany kolejności warstw np. na bardzo złożonych slajdach w programie PowerPoint.

Przypominamy także, że klienci, którzy od początku sierpnia nabyli pakiet Office dla Mac 2008, automatycznie uzyskali możliwość bezpłatnej aktualizacji do wersji 2011 – wystarczy zarejestrować swoją kopię na stronie www.officedlamac.pl.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)