Oficjalna aplikacja Gmail w drodze do App Store'a?

Oficjalna aplikacja Gmail w drodze do App Store'a?

fot. RedmondPie
fot. RedmondPie
Krystian Bezdzietny
01.11.2011 16:49, aktualizacja: 01.11.2011 17:49

MG Seigler, bloger na ParisLemon.com, podzielił się ze światem bardzo ciekawą informacją, a mianowicie tym, że Google stworzył aplikację Gmail dla systemu Apple iOS i najprawdopodobniej czeka ona na akceptację przez cenzorów z Cupertino.

Obecnie użytkownicy iPhone'ów, iPodów touch oraz iPadów mogą korzystać z Gmaila na wiele różnych sposobów: przez aplikację webową, która jest świetnie zaprojektowana, przez natywną aplikację Mail oraz przez mnóstwo innych programów pocztowych dostępnych w App Storze. Najwyraźniej Google wyszedł z założenia, że to za mało i trzeba jeszcze dorzucić coś od siebie.

"Google przymierza się do udostępnienia natywnej aplikacji Gmail, tak informują mnie różne źródła. W zasadzie wierzę, że została ona już przesłana do Apple'a i oczekuje na akceptację. Jeżeli zostanie zatwierdzona, pojawi się lada moment." - pisze Seigler na blogu.

Według plotek Gmail dla iOS ma wykorzystywać powiadomienia push czy obsługiwać priorytety w skrzynce odbiorczej.

Jeśli faktycznie Gmail czeka na akceptację, to nawet jutro aplikacja może zawitać do App Store'a. Ciekaw tylko jestem, ilu użytkowników Gmaila przerzuci się z natywnej aplikacji Mail na nowy wytwór Google'a. Aby doszło do takiego transferu, wyczekiwany Gmail musi być naprawdę dobry.

Źródło: parislemon

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)