Oficjalna odpowiedź Apple na problemy z zasięgiem już jutro!

Oficjalna odpowiedź Apple na problemy z zasięgiem już jutro!

fot. businessweek.com
fot. businessweek.com
Karolina Adamus
15.07.2010 07:15, aktualizacja: 15.07.2010 09:15

Nareszcie! Już jutro o godzinie 10:00 czasu pacyficznego (godzina 19:00 u nas) odbędzie się oficjalna konferencja Apple. Firma nie zdradziła żadnych szczegółów dotyczących spotkania, każdy jednak, kto śledzi ostatnie wiadomości na temat nowego telefonu Apple zdaje sobie sprawę, o czym będzie mowa.

Wydaje się, że Apple w końcu zajmie oficjalne stanowisko w sprawie problemów z zasięgiem w iPhonie 4. W ostatniej informacji, jaka dotarła od firmy z Cupertino, producent zarzekał się, że kłopoty z zasięgiem nie są winą konstrukcji telefonu. Ciekawe, czy jutro usłyszymy to samo?

Najbardziej prawdopodobne jest, że Apple będzie opowiadał o zapowiedzianej już wcześniej aktualizacji dla systemu iOS 4. Firma udostępniła właśnie do ściągnięcia betę iOS 4.1 SDK. Pierwsze zmiany, jakie zauważono w stosunku do poprzedniej wersji to: powiększone ikony sieci, zmieniony wygląd Game Center oraz niemiła niespodzianka dla osób, które zdecydowały się na jailbreak - pojawienie się znaku wodnego w odblokowanych iPhone'ach.

Źródło: Unwired ViewIntoMobile

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)