Oficjalna zapowiedź nowych modeli Sony Ericssona

Oficjalna zapowiedź nowych modeli Sony Ericssona

Sony Ericsson
Sony Ericsson
Tomasz Hamryszak
24.12.2010 09:00, aktualizacja: 24.12.2010 10:00

O przypuszczalnej dacie prezentacji nowych modeli Sony Ericssona informowaliśmy Was już niejednokrotnie. W końcu doczekaliśmy się oficjalnych informacji od producenta, które tylko potwierdziły nasze wcześniejsze przypuszczenia. Kiedy i które telefony zostaną pokazane światu?

Jeden z zagranicznych serwisów przedstawił specjalne zaproszenie przesłane przez firmę Sony Ericsson, informujące o najbliższej prezentacji. Odbędzie się ona 13 lutego 2011 o godzinie 18:00, czyli w przeddzień targów MWC. Podobnie promowano nowe słuchawki już rok temu, więc nie jest to szczególne zaskoczenie.

Podczas prezentacji zostaną przedstawione smartfony linii Xperia. Można przypuszczać, że będą to co najmniej 2 dwa nowe telefony, a może nawet 5. Poza tymi modelami raczej nie zobaczymy słuchawek z innej serii, ale niemal pewne jest, że wszystkie Xperie będą pracować pod kontrolą Androida. Jak wiemy, Sony Ericsson razem z resztą producentów wycofał się z Symbian Fundation, która nie była szczególnie owocnym przedsięwzięciem.

Które dokładnie modele zobaczymy 13 lutego? Tego producent oczywiście nam nie zdradził, ale nie ma wątpliwości, że podczas tej prezentacji Sony Ericsson pokaże nam następcę X10, czyli Anzu. Można się także spodziewać następcy modelu Vivaz, o którym wspominało już kilku blogerów.

Poza tymi telefonami jest także szansa na zobaczenie następców miniaturowych Androidów, czyli X10 mini oraz X10 mini pro, o których informował Eldar Murtazin. Pozostaje nierozstrzygnięta kwestia telefonu PlayStation Phone, znanego teraz też jako Sony Ericsson Xperia Play. Jest to jeden z najbardziej pożądanych i budzących największe zainteresowanie telefonów producenta i to właśnie ten model chcielibyśmy zobaczyć już w lutym.

Źródło: androidworld.nl

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)