Oficjalny Sense UI dla HTC Magic (także tego z Orange)!

Oficjalny Sense UI dla HTC Magic (także tego z Orange)!
Mateusz Żołyniak

14.01.2010 15:30, aktual.: 14.01.2010 16:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wreszcie pojawiło się oficjalne potwierdzenie tego, na co od dawna czekają wszyscy użytkownicy HTC Magica. Już wkrótce na oficjalnej stronie HTC pojawi się aktualizacja oprogramowania dla tego modelu, która przyniesie ze sobą upragniony interfejs Sense UI. Warto zaznaczyć, że aktualizacją objęte zostaną także smartfony sprzedawane w sieci Orange!

Nowa wersja softu dla Magica, będzie bazowała na Androidzie 1.5 Cupcake i pod względem możliwości nie będzie różniła się od tego co oferuje HTC Hero.

Ponadto, w swoi wpisie rzecznik prasowy Orange, zdementował pogłoski o rzekomym konflikcie interesów na linii Orange HTC:

Nie ma żadnych niedogadanych spraw czy nieporozumień pomiędzy Orange a HTC, trwają w tej chwili rozmowy nad wprowadzeniem do oferty Orange kolejnych produktów HTC, jednego z nich jeszcze w tym kwartale.

O jaki telefon chodzi? Na razie, pozostaje to tajemnicą Orange i HTC. Niemniej, bardzo prawdopodobne jest, iż będzie nim rewelacyjny HTC HD2, który jest już dostępny w ofercie kilku europejskich operatorów.

Dodam jeszcze, że pojawienie się oficjalnego oprogramowania z interfejsem Sense dla Magica oznacza, że prawdopodobnie już wkrótce (w połowie lutego?) zostanie wydany update także dla HTC Hero, który otrzyma najnowszą wersję systemu Android (2.1 Flan) z udoskonaloną nakładką HTC.

źródło: blog.tp/własne

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)