Ojciec Rydzyk zwija manatki: koniec sieci wRodzinie

Ojciec Rydzyk zwija manatki: koniec sieci wRodzinie
Paweł Żmuda

04.07.2010 17:18, aktual.: 04.07.2010 19:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ojciec biznesmen Tadeusz Rydzyk ma teraz ciężki orzech do zgryzienia. Ogłaszana z wielkim hukiem sieć wRodzinie, powstała na mocy umowy firmy CenterNet z fundacją Lux Veritatis, przeszła do historii. Czy użytkownicy nabici w butelkę zostaną teraz "naLodzie"?

Sieć promowana pod skrzydłami Radia Maryja, Telewizji Trwam oraz Naszego Dziennika w ciągu około roku działania zdążyła zdobyć jedynie około 100 tysięcy użytkowników. Powodem zerwania współpracy między Fundacją a CenterNet jest podobno niedotrzymanie warunków umowy. Ojciec Jan Król wskazuje na to, że posiadacze komórek działających wRodzinie przez rok nie doczekali się wprowadzenia żadnych nowych usług. Mogli jedynie SMS-ować i wykonywać połączenia głosowe.

Do skutku nie doszło wprowadzenie abonamentów, roamingu, MMS-ów oraz dostępu do Internetu. Na szczęście fani Ojca Rydzyka nie zostali pozbawieni telefonów z dnia na dzień. Posiadacze wszystkich działających kont pre-paidowych nadal mogą cieszyć się połączeniami realizowanymi przez CenterNet. Przedstawiciele Lux Veritatis przestrzegają jednak, by nie doładowywać już swoich komórek. Wkrótce ma ruszyć nawet specjalna infolinia dla wszystkich, którzy czują się oszukani.

Sieć wRodzinie zaprezentowana podczas ubiegłorocznej pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę okazała się niewypałem Ojca Tadeusza i wszystkich, którzy chcieli na niej zarobić. Telefoniczny atak na kieszeń emerytów chyba od początku skazany był na porażkę.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)