Oldify 2 - zabawny program do postarzania fotek

Oldify 2 - zabawny program do postarzania fotek
Zbigniew Kowal

08.07.2014 10:45, aktual.: 08.07.2014 12:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na rynku znajdziecie sporo aplikacji których użyteczność kończy się po kilku minutach użytkowania. Jednak czas spędzony w ich towarzystwie nierzadko wywołuje uśmiech na twarzy użytkownika. Oldify 2 należy do tego typu aplikacji właśnie, a że teraz jest za darmo do pobrania, warto poświecić mu chwile uwagi.

Studio Apptly LLC zajmuje się produkcją aplikacji rozrywkowych. W portfolio tego producenta znajdziecie takie tytuły jak Fatify (aplikacja pogrubiająca naszą twarz) czy też Baldify (program do implementowania łysiny na naszych fotkach). Możecie wierzyć lub nie, ale baza użytkowników wspomnianych aplikacji właśnie osiągnęła pułap 15 milionów!

Obraz

Oldify 2 wpisuje się w trend zabawnych fotek. Aplikacja nakłada filtr postarzający nasze zdjęcie o 20, 40, 60, 80 lub 99 lat. Wszystko co użytkownik musi zrobić, to pstryknąć fotkę i odpowiednio oznaczyć oczy oraz usta za pomocą znaczników. Reszta dzieje się automatycznie i po kilku sekundach otrzymujemy starszą wersję naszego oblicza.

Muszę przyznać, że rezultaty są naprawdę zabawne. Aplikacja bardzo dobrze nakłada zmarszczki oraz przebarwienia skóry na wykonane wcześniej zdjęcia. Oczywiście na tego typu zabawę należy spoglądać z dużym przymrożeniem oka. Aplikacja nie dokonuje realnej symulacji postarzania, jedynie ukazuje naszą twarz z nieco innej perspektywy.

OLDIFY 2 (iPhone Gameplay Video)

Oldify 2 docelowo kosztuje 1,79 euro. Od wczoraj jednak aplikacja jest do pobrania za darmo z App Store. Najprawdopodobniej program będzie już darmowy przez cały czas, bowiem wewnątrz można znaleźć sporo reklam oraz mikrotranskacje pozwalające dokupić nowe filtry. Użytkownicy Androidów mogą także pobrać aplikację z Google Play.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)