OnePlus 8 z najlepszym ekranem według DisplayMate. A jeszcze go nie pokazano

OnePlus 8 z najlepszym ekranem według DisplayMate. A jeszcze go nie pokazano

Luca Crocco / Twitter
Luca Crocco / Twitter
Patryk Korzeniecki
03.04.2020 14:04, aktualizacja: 03.04.2020 16:04

OnePlus 8 ma być flagowcem z krwi i kości. Oprócz wyśrubowanej specyfikacji producent ma zastosować bardzo dobry wyświetlacz, co potwierdzają testy DisplayMate.

OnePlus chwalił się, że ma technologie umożliwiające mu zbudowanie ekranu doskonałego. Bardzo możliwe, że ekran w nadchodzących smartfonach będzie na nich bazował, przynajmniej częściowo.

Potwierdzają to najnowsze doniesienia DisplayMate, który oświadczył, że miał okazję sprawdzić jego jakość.

OnePlus 8 - ekran ma być rewelacyjny

OnePlus 8 został bardzo pochwalony za jakość wyświetlacza. DisplayMate docenił genialne odwzorowanie kolorów, która zdaniem serwisu jest praktycznie doskonała.

DisplayMate wystawił OnePlusowi 8 najwyższą notę za wyświetlacz o oznaczeniu A+. Taką ocenę dostały też m.in. OnePlus 7 Pro, Samsung Galaxy S20 czy iPhone Xs.

412214808940053036
© winfuture.de

OnePlus 8 ma pojawić się w połowie kwietnia. Zbliżający się debiut sugerują też kolejne przecieki - nadchodzący telefon OnePlusa został nawet dostrzeżony w rękach samego Roberta Downeya Jra.

Przypomnę, że ma pojawić się w trzech wersjach: podstawowej, Pro i Lite. Możliwe, że najniższy model dołączy do portfolio producenta trochę później. Wszystkie wersje mają dostać ekran AMOLED z otworem. Pojawiły się też plotki na temat bezprzewodowego ładowania w wariancie Pro.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)