Nie zgadniesz, czym jest tajemnicza nowość OnePlusa

Nie zgadniesz, czym jest tajemnicza nowość OnePlusa

#OneGameChanger - OnePlus
#OneGameChanger - OnePlus
Źródło zdjęć: © OnePlus
Konrad Błaszak
27.03.2015 15:15, aktualizacja: 27.03.2015 17:00

Firmy OnePlus chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Model OnePlus One to jeden z najciekawszych smartfonów pod względem stosunku wydajności podzespołów do ceny. Teraz jednak Chińczycy pracują nad czymś nowym. Nad czymś, czego chyba nikt się nie spodziewał.

Nawet jeśli wcześniej nie znaliście tej firmy to powinniście to nadrobić, ponieważ OnePlus wszedł na polski rynek ze swoim smartfonem. Warto się nim zainteresować, ponieważ nadal jest to ciekawa alternatywa dla urządzeń innych producentów. Ostatnio też przedstawiciele chińskiej firmy wzięli udział w AMA (Ask My Anything) na reddicie i jedna udzielona przez nich odpowiedź jest szczególnie ciekawa.

Jeden z fanów zapytał, o co chodzi z zapowiedziami, które pojawiły się w ubiegłym tygodniu. Na wszystkich pojawiało się hasło #OneGameChanger, co mogło sugerować, że będzie to produkt powiązany z grami. Spekulacje mówiły o padzie lub androidowej konsoli.

Okazuje się jednak, że chodzi o coś zupełnie innego. Jeden z użytkowników reddita zapytał wprost, o jaki produkt chodzi, na co - o dziwo - uzyskał od przedstawiciela firmy odpowiedź.

devildv:

To dron - DR-1 - a ze sprzedażą ruszymy w przyszłym miesiącu.

Nagle zdjęcie dłoni z jednej z zapowiedzi nabiera sensu.

Zapowiedź nowego produktu OnePlusa
Zapowiedź nowego produktu OnePlusa© OnePlus

Niestety na razie są to wszystkie informacje, jakie mamy o nowym produkcie. Zastanawiające jest, czemu chińskie firma uważa, że będzie to "GameChanger", czyli coś, co może zmienić zasady gry. Najbardziej prawdopodobna wydaje się wersja, że ten dron będzie produktem z wyższej półki, a jego cena będzie bardzo atrakcyjna.

Ciekawe jest również to, że firma, która do tej pory skupiała się na swoim smartfonie i akcesoriach, chce pokazać produkt z zupełnie nowej kategorii. Może to być strategia podobna do tej, którą stosuje Xiaomi. "Chiński Apple" również zaczynał od telefonów, a teraz w swojej ofercie chociażby telewizory czy... oczyszczacze powietrza. Ciekawe, jakimi kolejnymi kategoriami produktów zainteresują się te firmy.

Źródło: reddit.com via phonearena.com

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)