Oni już wybrali: wolą iPhone'a od muszli klozetowej! A Ty?

Oni już wybrali: wolą iPhone'a od muszli klozetowej! A Ty?19.05.2010 13:40
Oni już wybrali: wolą iPhone'a od muszli klozetowej! A Ty?
Komórkomania.pl

Zwykle kojarzą nam się z hucznymi wieczorami kawalerskimi na krakowskim Rynku lub z ruchem po złej stronie jezdni. Teraz wybrali. Brytyjczycy, w ankiecie przeprowadzonej przez Tesco Mobile stwierdzili, że iPhone jest jednym z dziesięciu najważniejszych wynalazków wszech czasów. Pobił nawet znany każdemu sedes.

[url=http://gadzetomania.pl/23473,mini-sterowiec-kierowany-ipadem-rozkreci-kazda-impreze-wideo]Mini-sterowiec kierowany iPadem rozkręci każdą imprezę (wideo)

[/url]

Około 4000 respondantów zapytano o to, co ich zdaniem było najważniejszym wynalazkiem. Na pierwszym miejscu znalazło się koło, a zaraz za nim samolot, żarówka, internet i komputer stacjonarny. Największym zaskoczeniem jest jednak pozycja iPhone'a. Popularny gadżet uplasował się na ósmym miejscu zestawienia, pokonując tym samym spłukiwaną toaletę.

Kolejna zaciekła batalia toczyła się o pod koniec trzeciej dziesiątki. Nożyczki znalazły się na trzydziestym siódmym miejscu. Zostawiając w tyle... papier.

Podczas następnych odwiedzin toalety, siedząc na sedesie będę pamiętał o tych, którzy w takich chwilach wolą iPhone'a ;).

Źródło: gadzetomania.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)