OnLive uruchomiony na Motoroli Xoom [wideo]

OnLive uruchomiony na Motoroli Xoom [wideo]
Zbyszek Kowal

11.06.2011 10:30, aktual.: 11.06.2011 12:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na tegorocznym E3 pojawiło się wiele ciekawych wiadomości dla użytkowników tabletów oraz smartfonów. Jak nigdy dotąd mobilny gaming był pokazywany na równi z konsolami oraz rynkiem gier PC. Najlepszym tego przykładem jest prezentacja OnLive mobile.

Poniżej możecie zobaczyć materiał wideo nagrany przez ekipę Gamespotu, która odwiedziła stoisko OnLive na targach E3. Jak się okazuje, przyszłość gier mobilnych może wiązać się z tabletami oraz smartfonami, na których da się już uruchamiać gry z chmury. Zobaczcie, jak prezentuje się Borderlands uruchomiony na Motoroli Xoom.

Oczywiście dotykowe ekrany mają też wady. Granie w FPS-y za pomocą wirtualnych sticków nigdy nie będzie tak komfortowe jak chociażby giercowanie przy użyciu pada. Skoro tak, to producenci OnLive przygotowali również własny kontroler, który w połączeniu z tabletem tworzy przenośną konsolę!

Co ciekawe, usługa OnLive mobile jest już dostępna na rynku jako rozszerzenie istniejących kont. Teraz w tę samą grę można grać na TV, monitorze komputera lub na ekranie tabletu. Wygląda na to, że chmura to przyszłość, w którą idzie branża. Czy aby nie za wcześnie?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także