Open’er 2011 na iPhone’a

Open’er 2011 na iPhone’a

Open’er 2011 na iPhone’a
Zbyszek Kowal
30.06.2011 10:00, aktualizacja: 30.06.2011 12:00

Siedem scen, największe światowe gwiazdy i tłumy fanów z całej Europy. W tym roku, aby ułatwić uczestnikom festiwalu Heineken Open’er skorzystanie ze wszystkich tych atrakcji, organizator – Alter Art, udostępnił specjalną aplikację mobilną. Stanowi ona podręczny, festiwalowy niezbędnik.

Heineken Open’er to impreza wyjątkowa pod wieloma względami. W tej edycji na fanów dobrej muzyki, oprócz najlepszych światowych artystów, takich jak Coldplay, The National czy brytyjska grupa Pulp, czeka dodatkowa niespodzianka: Aplikacja Open’er 2011. Zapewnia ona nieograniczony dostęp do najważniejszych informacji związanych z festiwalem, pozwala uczestnikom zaoszczędzić czas oraz być na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Obraz

Aplikacja Open’er 2011 to kieszonkowy przewodnik, w którym można znaleźć mapę czy dokładny program festiwalu.  To również narzędzie, pozwalające na bieżąco śledzić wydarzenia związane z imprezą.  Zrealizowany projekt stanowi podręczną bazę multimediów, w której znajdują się zdjęcia i wybrane utwory występujących artystów oraz interaktywny kalendarz, który nie pozwoli przeoczyć oczekiwanego występu.

Aplikacja pozwala również publikować zdjęcia i dzielić się wrażeniami z występów na fanpage’ach. Wykorzystując system GPS, zapamiętuje wskazane miejsce i pozwala doprowadzić użytkownika do wybranego wcześniej punktu. Ułatwia to np. odnalezienie się na polu namiotowym czy parkingu.

Źródło: Simblog

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)