Opera Mini oficjalnie dla bada OS

Opera Mini oficjalnie dla bada OS
Krystian Bezdzietny

05.05.2012 12:00, aktual.: 05.05.2012 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkownicy systemu bada OS w końcu doczekali się możliwości zainstalowania w swoich smartfonach jednej z najpopularniejszych przeglądarek na świecie - Opery Mini.

Opera Mini odniosła ogromny sukces kilka lat temu, gdy święciła triumfy na Symbianie. Potem zawitała do takich gigantów jak Android Market i App Store, dzięki czemu dziś ma ponad 168 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Swoją popularność zawdzięcza unikalnemu mechanizmowi kompresowania stron internetowych. Pozwala on zaoszczędzić wiele cennych kilobajtów w trakcie przeglądania Sieci, a także znacznie zwiększyć prędkość ładowania stron.

Opera Mini 6.5.11 dla bada OS wymaga systemu w wersji przynajmniej 2.0 i można ją pobrać za pośrednictwem platformy SamsungApps całkowicie za darmo. 

Teraz, gdy Mini dostępna jest dla iOS-a, Androida i bady, czas najwyższy, aby norweski koncern zainteresował się także mobilnym systemem Microsoftu - Windows Phone'em, ponieważ użytkownicy tej platformy mogą korzystać wyłącznie z domorosłego portu Mini, stworzonego przez deweloperów z XDA Developers.

Źródło: phonearena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)