Opera Mini w nowej odsłonie

Opera Mini w nowej odsłonie16.09.2009 20:00
Opera Mini w nowej odsłonie
Jan Lenartowski

Mam wrażenie, że w świecie przeglądarek na komórki dawno nic wielkiego się nie wydarzyło. Na szczęście ten czas się powoli kończy bo nadciąga kolejna wersja Opery Mini. Na razie to tylko beta jednak prawdopodobnie już niedługo można się będzie spodziewać finalnej wersji Opery Mini 5.

Nie będę się za bardzo rozpisywał o tym programie w tym wpisie, mogę jednak obiecać, że jak tylko pojawi się ostateczna odsłona to napiszę dłuższą recenzję. Żeby narobić Wam (i sobie) smaku przedstawię największe nowości które pojawiły się w becie. Przede wszystkim jest to nowy interfejs. Czytelniejszy, ładniejszy i przystosowany do dużych ekranów mocowanych w nowych telefonach. Oprócz tego będzie możliwość przeglądania kilku stron w tak zwanych kartach. Kolejną nowością będzie funkcja kopiowania i wklejania tekstu - coś na co tak długo czekali użytkownicy iPhone. Na koniec wspomnę o lepszym mechanizmie dostosowywania czcionek do ekranów telefonów komórkowych.

Uważam, że nowa wersja zapowiada się całkiem ciekawie. Opera Mini to jedna z moich ulubionych aplikacji do przeglądania internetu. Mam nadzieję, że całość pozytywnie zaskoczy użytkowników.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)