Oppo R7 z bardzo cienkimi ramkami pozuje do zdjęć

Oppo R7 z bardzo cienkimi ramkami pozuje do zdjęć
13.04.2015 07:40
Oppo R7
Oppo R7
Źródło zdjęć: © @包子玩机
Konrad Błaszak
Konrad Błaszak

Nie raz już pisałem, że Oppo to nie tylko jedna z wielu chińskich firm, ale bardzo ciekawy producent, na którego warto zwracać uwagę. Dobrym przykładem jest zbliżający się coraz większymi krokami model R7, którego zdjęcia trafiły do sieci.

O tym ciekawym modelu Oppo pisaliśmy już kilkukrotnie. Najpierw wyciekła prawdopodobna specyfikacja, potem pierwsze zdjęcia, aż wreszcie R7 z niezwykle cienkimi ramkami został pokazany na filmie. Oczywiście nieoficjalnie, ale możemy zakładać, że jego premiera jest coraz bliżej. Jednym z argumentów za tym przemawiającym jest fakt, że model R7f został zatwierdzony przed indonezyjski urząd certyfikacji smartfonów. Teraz dzięki dwóm użytkownikom Weibo (@IT大施兄 oraz @王乔at沈阳) możemy podziwiać go na kolejnych fotografiach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Zdjęcia są oczywiście bardzo przeciętnej jakości, ale widać wyraźnie, że smartfon niemal nie będzie mieć ramek po bokach wyświetlacza. Możemy również zakładać, że będzie to bardzo cienkie urządzenie, ponieważ poprzednik, czyli Oppo R5 stawiał właśnie na ten element i miał tylko 4,85 mm grubości. Nie jest niestety znana data premiery oraz cena tego smartfona.

Wiemy natomiast, że prawdopodobnie ekran który widzimy na zdjęciu będzie wyświetlać obraz o rozdzielczości 2K (2560 x 1440 pikseli). Za moc ma odpowiadać 64-bitowy procesor Mediatek MT6795 z 8 rdzeniami, a zdjęcia zrobimy dzięki 20,7-megapikselowemu aparatowi. Reszta specyfikacji nie jest znana, ale możemy oczekiwać, że będzie to produkt z topowymi podzespołami.

R7 to nie jedyny bezramkowy smartfon, który niedługo pojawi się w Państwie Środka. Jest jeszcze LeTV, ale możemy mieć nadzieję, że Oppo wybierze trochę inna strategię marketingową...

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)