Orange automatycznie przedłuży ci umowę!

Orange automatycznie przedłuży ci umowę!

Orange automatycznie przedłuży ci umowę!
Kira Czarczyńska
11.02.2010 12:20, aktualizacja: 11.02.2010 13:20

Korzystasz z biznesowej taryfy Orange? W takim razie pilnie zwracaj uwagę na przesyłane przez operatora informacje o kończącej się umowie terminowej! Jeśli na nie odpowiednio nie zareagujesz, sieć sama przedłuży twoją umowę - nie zmieniając jej na bezterminową. Zostaniesz związany z siecią nawet na kolejne 36 miesięcy.

Oczywiście, wyłącznie w trosce o twoje zadowolenie.

Oczywiście, wyłącznie w trosce o twoje zadowolenie.

Nowa klauzula w umowach.

Pomarańczowy Operator zdecydował się zmienić nieco zapis regulaminu dotyczący zasad przedłużania umowy w taryfach biznesowych. Do podpisywanych nowych umów i aneksów dojdzie punkt mówiący o tym, że Orange automatycznie będzie przedłużać czas ich trwania, jeśli klient nie podejmie sam negocjacji dotyczących warunków dalszej współpracy z siecią.

Umowa przedłużona zostanie na taki sam okres, na jaki została pierwotnie zawarta - a więc może to być 12, 18, 24, 30, lub nawet 36 miesięcy.

Dostaniesz informację o bliskim końcu umowy.

Orange zapewnia, że już na trzy miesiące przed końcem obowiązującej umowy, klient dostawać będzie przypomnienie o konieczności podjęcia decyzji co do przyszłej współpracy. Rzecznik prasowy zapewnił:

Klienci, którym kończy się umowa otrzymają na wiele sposobów (SMS, mailing, wrzutka do faktury) informację o przygotowanej dla nich ofercie tak, że nie będą mogli jej przegapić.

Czas na zmianę warunków umowy mamy do ostatniego dnia trwania aktualnie obowiązującej. Po tym terminie sieć automatycznie przedłuży ją na takich warunkach, jakie wygeneruje dla ciebie system. Oferta zawierać będzie:

  • warunki promocyjne z ostatniej umowy (lub aneksu do umowy),
  • wszystkie usługi aktywne na numerze na 3 okresy rozliczeniowe przed końcem umowy.

Oferta ekskluzywna

Dla klientów, którzy zdecydują się skontaktować z Orange przed wygaśnięciem bieżącej umowy, przygotowano ofertę ekskluzywną, w dwóch wariantach:

  • wiariant z telefonem lub modemem - przedłuża umowę o kolejne 24 miesiące, niezależnie od czasu trwania pierwotnej;
  • wiariant z dwiema darmowymi usługami - przedłuża umowę o 12, 18 lub 24 miesiące, w zależności od czasu, na jaki podpisano poprzednią.

Jak zmienić warunki umowy?

Aby skorzystać z innych warunków, klient musi skontaktować się z infolinią operatora pod numerem *400 lub przedłużyć umowę na stronie WWW operatora.

Można to zrobić najpóźniej ostatniego dnia obowiązywania starej umowy lub aneksu.

Jak całkowicie wypowiedzieć umowę?

Trzeba pamiętać, że skuteczne wypowiedzenie umowy złożyć trzeba na jeden pełny okres rozliczeniowy przed jej końcem! Jeśli przekroczymy ten termin, nasza współpraca z siecią zostanie zakończona dopiero po kolejnym okresie rozliczeniowym, a więc miesiąc później - już w trakcie obowiązywania automatycznego przedłużenia umowy.

Źródło: Telepolis.pl

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)