Kolejna awaria sieci Orange. Użytkownicy nie mogą wysyłać wiadomości [aktualizacja]

Kolejna awaria sieci Orange. Użytkownicy nie mogą wysyłać wiadomości [aktualizacja]

Wiadomości
Wiadomości
Źródło zdjęć: © depositphotos.com
Mateusz Żołyniak
16.06.2017 09:28, aktualizacja: 16.06.2017 12:59

Użytkownicy donoszą o kolejnej awarii sieci Orange. Co tym razem jest problemem?

Klienci z całej Polski informują o problemach z wysyłaniem wiadomości SMS i MMS w sieci Orange. Pierwsze zgłoszenia awarii pojawiły się 16 czerwca przed godz. 10:00, a na fanpage'u Orange Polska cały czas pojawiają się wiadomości użytkowników borykających się z problemami.

Obraz

Awaria dotknęła nie tylko użytkowników Orange, ale i osób, które wybrały ofertę nju mobile. Przedstawiciele Orange Polska na oficjalnym koncie na Twitterze potwierdzili już, że występują problemy z wysyłaniem wiadomości SMS, a do tego poinformowali, że operator pracuje już nad ich rozwiązaniem.

Niepokojący jest fakt, że to kolejna duża awaria sieci Orange w ostatnim czasie, która dotyka użytkowników w całej Polsce. Niedawno wystąpiły duże problemy z dostępem do internetu mobilnego, o czym wspominał Miron.

Aktualizacja:

Wojtek Jabczyński, który jest rzecznikiem prasowym Orange Polska, poinformował mnie, że usterka została już naprawiona, a użytkownicy mogą bez przeszkód wysyłać wiadomości SMS i MMS. Zauważył przy tym, że problemy dotknęły jedynie stosunkowo małą grupę użytkowników.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)