Orange dla Wielkiej Orkiestry - numery, licytacje, maskotki

Strona głównaOrange dla Wielkiej Orkiestry - numery, licytacje, maskotki
07.01.2011 22:00
Orange dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Orange dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Kira Czarczyńska
Kira Czarczyńska

Kolejny, dziewiętnasty z kolei Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - już w niedzielę. Jak co roku, operatorzy komórkowi włączają się aktywnie w zbiórkę pieniędzy, przeznaczanych następnie przez Fundację na cele medyczne, związane z diagnostyką i leczeniem różnych chorób. W tym roku ze strony Orange akcję wspierają także Serce i Rozum.

Maskotki, przedstawiające dobrze nam znanych bohaterów reklam telewizyjnych Grupy TP, będzie można kupować na specjalnych, dedykowanych aukcjach internetowych Allegro. Na charytatywnej aukcji będzie można wylicytować 19 par maskotek ze specjalnym serduszkiem WOŚP. Maskotki otrzymają też wszystkie osoby, który wylicytują złote karty.

Po raz 14 odbędzie się też licytacja specjalnych kart telefonicznych. W tym roku są one ozdobione kołem zębatym z 24-karatowego złota, o wadze 1 grama. W poprzednim finale kartę z numerem 1 sprzedano za rekordową kwotę 225 tys. złotych, a łącznie z licytacji kart uzyskano ponad 850 tys. złotych. Ciekawe, jakie ceny osiągną tym razem...?

W dniu Finału WOŚP uruchomione będą również:

  • SMS charytatywny - 75565
  • linia telefoniczna - 704 407 401

Wysyłając SMS o treści SERCE na numer 75565 w sieci Orange, wspomożemy WOŚP kwotą 5 zł + VAT, a dzwoniąc na 704 407 401 przekazujemy 4,06 zł + VAT.

Oba numery będą czynne przez całą dobę w niedzielę 9 stycznia. TP i Orange uruchamiają je nieodpłatnie, a cały dochód z połączeń i SMS-ów (minus VAT) przekazują WOŚP.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)