Orange Flex za 1 zł miesięcznie. Skorzystaj z promocji i ciesz się elastyczną ofertą

Orange Flex za 1 zł miesięcznie. Skorzystaj z promocji i ciesz się elastyczną ofertą

Orange Flex to sieć komórkowa w aplikacji mobilnej. Bez zobowiązań i zbędnych formalności.
Orange Flex to sieć komórkowa w aplikacji mobilnej. Bez zobowiązań i zbędnych formalności.
Źródło zdjęć: © Zac Durant
Maciej Sierpień
24.05.2021 08:21, aktualizacja: 06.03.2024 22:12

Nawet 100 GB internetu, a do tego rozmowy i wiadomości bez limitu tylko za 1 zł miesięcznie przez kwartał. Jak to możliwe? Z ofertą Orange Flex i kodem promocyjnym.

Czym jest Orange Flex? To sieć komórkowa w aplikacji mobilnej. Bez zobowiązań i zbędnych formalności. Dostępna w opcji Dla Ciebie i Dla Firm.

Ich to nie dziwi!

Co dostajemy? Mamy do wyboru 4 Plany komórkowe, a w każdym SMS-y i MMS-y bez limitu, rozmowy bez ograniczeń w kraju i Unii Europejskiej, a do tego tyle GB, ile potrzebujemy – od 15 do 100 GB, w tym nawet 9,35 GB w roamingu w UE. Plany zmieniamy, kiedy i jak chcemy. Do tego dorzucić możemy jeszcze eSIM, jedyną na polskim rynku wirtualną kartę SIM, którą można pobrać, zainstalować w smartfonie i aktywować na urządzeniu z iOS lub Androidem. We Flex możesz też dobrać dodatkową kartę SIM (lub eSIM) z tym samym numerem za 0 zł!

Co ważne, wszystko, co dotyczy Orange Flex załatwimy w aplikacji, zaczynając od przeniesienia numeru lub wybrania zupełnie nowego. Bez długoterminowych umów i z możliwością rezygnacji w każdej chwili. I bez konieczności odwiedzin w salonach firmowych oraz jakichkolwiek kolejek. Brzmi dobrze? #NasToNieDziwi!

Flex robi się firmowy

Orange Flex to oferta także dla firm. Marka otworzyła się na jednoosobowe działalności gospodarcze w zeszłym roku. Wystarczy przenieść firmowy numer lub wybrać nowy. Po każdej płatności otrzymujemy e-fakturę na wskazany przez siebie adres e-mail.

Co więcej, do swojego konta można dodać do pięciu numerów firmowych, korzystając z oferty Flex Rodzina. Już od 15 zł miesięcznie za każdy numer.

W Orange Flex dla firm także nie ma długoterminowych umów. Wystarczy pobrać aplikację, zainstalować eSIM lub zamówić tradycyjną kartę SIM. Dla bezpieczeństwa trzeba jeszcze potwierdzić tożsamość i dane firmy.

Można też elastycznie zmieniać plan w aplikacji. I dzielić się GB ze znajomymi. Sami decydujemy, ile przekazujemy innym. Zamówić można także dodatkową kartę SIM z numerem telefonu za 0 zł, którą wykorzystamy w modemie, zegarku, na innym telefonie czy tablecie. Obie karty będą korzystały z naszego firmowego planu.

Wybrany plan zawsze opłacamy z góry. Jak? Podpinamy kartę płatniczą lub doładowujemy swoje środki Flex za pomocą BLIK-a. Szybko i wygodnie.

Wykorzystaj kod

Teraz z kodem „FLEX3” dowolny plan komórkowy – nawet ten, w którym jest 100 GB – mamy już za 1 zł miesięcznie przez 3 miesiące. Po tym czasie możemy go zmniejszyć.

Jak skorzystać z promocji? Przede wszystkim trzeba pobrać aplikację Orange Flex z Google Play lub App Store, a następnie wybrać interesujący nas plan i założyć konto Flex.

Kolejny krok to przeniesienie numeru z Orange, Nju mobile lub od innego operatora. Jeżeli przenosisz numer z innej sieci to następnie musisz jedynie potwierdzić tożsamość. Pamiętaj, aby przed wyborem metody płatności wpisać kod „FLEX3”. I już! Możesz cieszyć się trzema miesiącami z Orange Flex za 1 zł miesięcznie.

Więcej informacji na https://flex.orange.pl

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)