Orange Free - najtańszy mobilny Internet?

Orange Free - najtańszy mobilny Internet?

Orange Free - najtańszy mobilny Internet?
Paweł Żmuda
13.09.2010 12:28, aktualizacja: 13.09.2010 14:28

Od jutra klienci Orange będą mogli skorzystać z nowego pakietu Orange Free, który - według zapewnień operatora - będzie najtańszą ofertą tego typu dostępną w naszym kraju. Abonament Orange Free dający darmowy, nielimitowany dostęp do Internetu między godziną 24:00 a 8:00 ma kosztować tylko 19 złotych. Jak kształtują się ceny w nowym Orange Free i na jakie dodatkowe usługi możemy liczyć?

Najtańszy abonament Orange Free ma kosztować 19 złotych. Do tego trzeba zapłacić za modem (1 zł). Za w sumie 20 złotych w ofercie Orange Free 19 będzie można skorzystać z usługi Szczęśliwe Godziny, która daje nielimitowany dostęp do Internetu w godzinach od 24:00 do 8 rano. Będzie możliwy zakup oferty Orange Free bez modemu, dzięki czemu otrzymamy 10% rabat na abonament na cały okres trwania umowy.

Operator zapewnia, że klienci będą mogli łączyć się z Internetem za pośrednictwem sieci GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA, HSPA oraz CDMA. Popatrzmy, jak kształtuje się cennik Orange Free.

Obraz

Operator przygotował także usługę Cała naprzód dla tych, którzy przekroczyli swój miesięczny limit transferu. Dzięki niej możliwe będzie łączenie się z siecią bez straty prędkości. Koszt 1 MB w Cała naprzód to 5 groszy. Możliwy będzie także zakup dodatkowego transferu w cenie 10 zł za 0,5 GB, 15 zł za 1 GB oraz 20 zł za 2 GB.

Ciekawym dodatkiem do oferty są netbooki Acer Aspire One D260 oraz HP Mini 210. Jak kształtują się ich cenniki? Spójrzmy.

Obraz

Więcej informacji na temat nowych taryf znajdziecie na stronie orange.pl.

Źródło: informacja prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)