Orange Free - szybki Internet mobilny bez abonamentu i większe pakiety danych

Orange Free - szybki Internet mobilny bez abonamentu i większe pakiety danych

Pomarańczowe Ferrari
Pomarańczowe Ferrari
Jakub Płaza
27.05.2011 17:18, aktualizacja: 27.05.2011 19:18

Orange wprowadza pierwsze na rynku plany taryfowe na mobilny dostęp do Internetu, bez abonamentu i doładowań.

Klienci płacą w nich tylko za wykorzystane, dobowe pakiety 1 GB na transmisję danych. Nowa oferta jest dostępna w planach Business Everywhere i Orange Free. Dotychczasowa oferta dla klientów indywidualnych zostaje rozszerzona o nowy plan Orange Free 79 i trzykrotnie więcej gigabajtów w Orange Free 99.

Nowe plany taryfowe zostały opracowane z myślą o klientach, którzy potrzebują dostępu do szybkiego Internetu na terenie całego kraju, jednak nie korzystają z niego codziennie i nie chcą ponosić kosztów abonamentu lub chcą, by był on jak najniższy. Korzystając z oferty Orange, zapłacą tylko za dni, w których rzeczywiście łączą się z Siecią. W ramach zryczałtowanej opłaty otrzymają każdorazowo dobowy pakiet 1 GB na transmisję danych. Podpisując umowę na czas określony, będą mogli ponadto kupić nowoczesny modem internetowy w cenie promocyjnej.

Klienci biznesowi mogą wybrać ofertę bez abonamentu - Business Everywhere Day-by-day zero lub Business Everywhere Day-by-day 10, z najniższym na rynku abonamentem w cenie 10 zł + VAT i dobowym dostępem do sieci, tylko za 5 zł + VAT.

Szczegóły cenowe oferty zostały zebrane w poniższej tabeli.

Obraz

Klienci indywidualni zainteresowani mobilnym Internetem bez abonamentu mogą skorzystać z Oferty Orange Free Day-by-day zero.

Szczegóły cenowe oferty zaprezentowano w poniższej tabeli (ceny z VAT).

Dotychczasowa oferta Orange Free została wzbogacona o nowy plan taryfowy z abonamentem za 79 zł i ponad trzykrotnie większy limit miesięcznego transferu danych w opcji z abonamentem za 99 zł. To atrakcyjna oferta dla klientów zainteresowanych przede wszystkim nielimitowanym transferem w godzinach nocnych, dużą liczbą gigabajtów do wykorzystania oraz modemem w cenie promocyjnej. Do wyboru jest także oferta bez modemu z abonamentem tańszym o 10%, a klienci zamawiający usługę przez stronę www.orange.pl dostają do wykorzystania więcej transferu, co miesiąc, przez cały czas trwania umowy.

Szczegóły cenowe oferty zaprezentowano w poniższej tabeli (ceny z VAT).

Obraz

Wszyscy klienci aktywujący dostęp do Internetu w planach Business Everywhere i Orange Free otrzymują kartę SIM/R-UIM, która umożliwia korzystanie z Sieci w technologii HSPA+ DC oraz technologii CDMA. Dzięki temu mogą korzystać z największego na rynku zasięgu bardzo szybkiego, mobilnego Internetu z prędkością do 42 Mb/s, w miastach, a na terenach pozamiejskich z szybkiego Internetu w technologii CDMA. Używając tej samej karty SIM/R-UIM, mogą także dzwonić, wysyłać SMS-y oraz MMS-y.

Źródło: informacja prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)