Orange - Galaxy Note, kolejne obniżki, Galaxy S II do 800 zł taniej

Orange  - Galaxy Note, kolejne obniżki, Galaxy S II do 800 zł taniej

Szalone Ceny | fot. Orange.pl
Szalone Ceny | fot. Orange.pl
Michał Brzeziński
10.12.2011 08:00, aktualizacja: 10.12.2011 09:00

Orange słynie z promocji weekendowych, podczas których klienci mogą wypróbować jakąś usługę lub kupić tańszy telefon. Pora na kolejną.

Według rzecznika prasowego pomarańczowy operator z okazji świąt postanowił przedłużyć "szalone ceny w e-sklepie" o kilka dni i potrwają one do 16 grudnia. Warto się z nimi zapoznać, bo w ofercie znajdziemy telefon dla (prawie) każdego.

Oczywiście najciekawszym modelem jest Samsung Galaxy S II, który przypadnie do gustu osobom zainteresowanym high-endowymi urządzeniami. Już wiadomo, co kupić na gwiazdkę każdemu fanowi gadżetów. Jedyne, co może nas powstrzymać, to czas umowy - promocja dotyczy tylko zobowiązań na 36 miesięcy, co na rynku mobilnym jest bardzo długim okresem. Przy abonamencie Pelikan lub Delfin za 79,90 zł, Galaxy S II można kupić za 129 zł (obniżka z 928 zł), a przy niewiele droższej Panterze za 89,90 zł, cena spada do 49 zł (wcześniej 749 zł) . Gdyby nie te 3 lata...

Osoby mniej wymagające od swojego smartfona z pewnością ucieszy promocja dotycząca innego modelu z rodziny Galaxy - Ace  S5830. Telefon z niższej półki, więc umowa też nie zakłada bardzo długiego związania z operatorem, standardowe 24 miesiące. Przy abonamencie Pantera za 49,90 zł smartfon może być nasz już za 49 zł (było 549 zł). Taka sama cena (wcześniej 349 zł) obowiązuje jeśli zdecydujemy się na Delfina lub Pelikana z miesięczną płatnością 49 zł.

Kolejnym modelem jest już zdecydowanie starsza od poprzedników Nokia E52 z nawigacją, wyposażona w już nie tak świeżego Symbiana. Pomimo różnicy wieku jest niewiele tańsza od Galaxy Ace'a - promocja dotyczy wyłącznie abonamentu Pantera za 49,90, przy którym nabędziemy smartfona już za 3 zł, czyli 146 zł taniej niż do tej pory.

Ostatnią propozycją Orange jest Nokia C3-01, czyli model z serii Touch and Type, który pracuje pod kontrolą Symbiana. Jeśli ktoś potrzebuje dotykowego ekranu oraz klawiatury numerycznej, może dostać telefon za 3 zł przy umowach na 24 miesiące: Delfin i Pelikan 39,30 zł oraz Pantera 49,90 zł. Cena w pierwszych dwóch abonamentach obniżyła się o 316 zł , a w trzecim o 146 zł.

Przy okazji promocji rzecznik prasowy grupy TP poinformował o wielkiej nowości w Orange, Samsungu Galaxy Note. Jego ceny możemy sprawdzić na stronie internetowej - wahają się one od 1 zł w najwyższych abonamentach do 2399 zł przy zobowiązaniu 29,90 zł na 24 miesiące. Jednak na fizyczną dostępność smartfona i tak trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać.

Według zapewnień wszystkie telefony mają zostać dostarczone przed świętami, więc nie musimy się obawiać o spóźniony prezent. Najwyższa obniżka i najbardziej interesująca oferta dotyczy Samsunga Galaxy S II. Niestety, dla wielu osób 3-letnie zobowiązanie może się okazać barierą nie do przejścia.

Źródło: blog.tp.pl

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)