Orange i home.pl, czyli mobilna poczta bez limitu

Poczta z home.pl - w Orange bez ograniczeń
Poczta z home.pl - w Orange bez ograniczeń
Kira Czarczyńska

28.02.2011 22:00, aktual.: 28.02.2011 23:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Korzystanie z poczty elektronicznej w telefonie nie tylko od dawna już nikogo nie dziwi. Zwłaszcza dla osób prowadzących swoją firmę stało się niemal koniecznością. Współpraca sieci Orange z czołowym dostawcą usług hostingowych home.pl może w znacznym stopniu ułatwić ten rodzaj komunikacji.

Współpraca pomarańczowego operatora z home.pl pozwoli klientom biznesowym korzystać z mobilnej poczty elektronicznej w dużo wygodniejszy od standardowego sposób. Będą oni mogli bowiem skorzystać ze specjalnej oferty pozwalającej na nieograniczony dostęp do konta poczty e-mail.

Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP:

Popyt na mobilny dostęp do poczty elektronicznej dynamicznie wzrasta. Dlatego jednym z naszych priorytetów jest zapewnienie klientom oferty pozwalającej na korzystanie z nielimitowanego, mobilnego transferu danych – bez ograniczenia prędkości, bez względu na wielkość zużywanej transmisji danych. Usługa przygotowana we współpracy z home.pl odpowiada na tę potrzebę, a jednocześnie jest bardzo atrakcyjna cenowo.

Marcin Kuśmierz, Dyrektor Zarządzający home.pl:

Mobilność staje się synonimem współczesnej komunikacji. Z tego powodu staramy się, aby klienci mieli dostęp do naszych usług za pomocą urządzeń mobilnych. Współpraca z Orange pozwoliła na stworzenie usługi znoszącej ograniczenia transferu danych i znacznie zwiększającej możliwości korzystania z mobilnej poczty elektronicznej. W przyszłości będziemy się starali rozwijać ten kierunek.

Usługa jest już dostępna dla abonentów sieci Orange. Można ją uruchomić, wysyłając SMS o treści: „AKT HOME.PL“ na bezpłatny nr 80010. Stała opłata za usługę jest niska i wynosi 7,90 zł netto miesięcznie.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)