Orange i Plus na kartę: zmiany... będą niedługo

Orange i Plus na kartę: zmiany... będą niedługo
07.04.2012 06:00
Nadchodzą kolejne zmiany w ofertach (fot.: rgbstock.com)
Nadchodzą kolejne zmiany w ofertach (fot.: rgbstock.com)
Kira Czarczyńska
Kira Czarczyńska

Ostatnie dni obfitowały w rewolucje rynkowe. Emocje już trochę opadły, ale operatorzy zapewniają, że to jeszcze nie koniec. Na publiczną prezentację czeka jeszcze propozycja Orange dla klientów indywidualnych, a także zapowiedziana przez Plusa poważna zmiana w ofertach na kartę.

Orange dla klientów indywidualnych

Już po pierwszych informacjach na temat nowego pomysłu Play - Formuła 4.0 - rzecznik pomarańczowego operatora zapowiadał, że sieć niedługo przedstawi własną, znacznie korzystniejszą dla klientów propozycję.

Oferta dla biznesu już się zmieniła, teraz czas na drugą część:

Planujemy dać wam dużo więcej, ale nie zrobimy tego dzisiaj czy jutro. Pracujemy na tym od kiedy dostaliśmy zadanie jak najlepiej zorganizować przeprowadzkę Serca i Rozumu do Orange ;-) Ofertę, dużo szerszą niż ze zryczałtowanym abonamentem i zaszytymi rozmowami no limit do wszystkich sieci, przedstawimy w ciągu najbliższych tygodni.

Kilka tygodni skurczyło się chyba do kilku dni. Już w tę środę bowiem Orange zaprasza na konferencję prasową pod bardzo wymownym hasłem: "Zmiany, których się nie spodziewasz, intrygują najbardziej". Wszyscy nastawiają się na to, że hasło nawiązuje właśnie do zapewnień o tworzeniu świetnej oferty dla klientów indywidualnych.

Plus - rewolucja na kartę

Ta zmiana ma być "rewolucyjna - nie ewolucyjna". Tak przynajmniej zapewnia członek zarządu Polkomtela, Wojciech Pytel. Modernizacja oferty na kartę Polkomtela jest podobno tak skomplikowana, że inaczej się jej zaprezentować nie da.

Co konkretnie zmieni Plus w ofertach pre-paid? Tak naprawdę nic nie wiadomo, ale klienci i tak wyrażają najczęściej opinię, że z tą "rewolucją" to będzie spora przesada.

A Wy jak sądzicie: czy Plus tym razem faktycznie zaproponuje coś wyjątkowego i niespotykanego na naszym rynku telekomunikacyjnym?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)