Orange kluczowym dystrybutorem smartfonów z Windows Phone 7!

Orange kluczowym dystrybutorem smartfonów z Windows Phone 7!
13.10.2010 15:09
HTC Mozart Orange
HTC Mozart Orange
Mateusz Żołyniak
Mateusz Żołyniak

Sieć Orange potwierdziła dzisiaj, że będzie kluczowym dystrybutorem urządzeń z Windows Phone 7 na pokładzie na rynku europejskim (w tym także w Polsce). W jej ofercie już wkrótce pojawią się trzy pierwsze telefony z nowym systemem Microsoftu.

Prezes France Telecom-Orange, Stephane Richard, oraz Prezes Microsoft, Steve Ballmer, spotkali się w Paryżu, by wzmocnić długotrwałe partnerstwo obu firm. Dzięki temu Orange - jako kluczowy partner Microsoftu - ogłosił wprowadzenie trzech nowych telefonów opartych na najnowocześniejszej platformie Microsoft.

Nowe telefony, w tym HTC 7 Mozart (wyłącznie w Orange), zostaną udostępnione na wybranych rynkach pod koniec października 2010 roku. Początkowo telefony będą dostępne w Wielkiej Brytanii i Francji, a nieco później w Hiszpanii, Polsce (HTC Mozart - od listopada 2010), Szwajcarii, Rumunii, Portugalii oraz Austrii.

Tuż przed wypuszczeniem telefonów na rynek prezesi obu firm spotkali się w celu omówienia przyszłego rozwoju ich partnerstwa. Stephane Richard, prezes France Telecom-Orange, stwierdził:

Wdrożenie nowych produktów to odzwierciedlenie tego, że nasze partnerstwo z Microsoftem jest ścisłe i przynosi rezultaty. Cieszymy się nim już od wielu lat. Nasze relacje pozwalają na połączenie doświadczenia Orange jako operatora z wyśmienitymi produktami Microsoftu, co z kolei sprawia, że nasi klienci są z nas naprawdę zadowoleni. To partnerstwo ma na celu upewnienie się, że nasi klienci, zarówno indywidualni, jak i firmy, otrzymują dokładnie to, czego spodziewają się po Orange: wysoką jakość usług oraz łatwość użytkowania produktów.

Steve Ballmer, prezes Microsoft, dodaje:

Osiem lat temu Microsoft we współpracy z Orange wypuścił na rynek swojego pierwszego smartfona. Niezwykle cieszy nas, że nasze partnerstwo trwa i możemy je scementować czymś równie ważnym – udostępnieniem klientom telefonów obsługujących Windows Phone 7. Będzie to dla nich całkowicie nowe doświadczenie.

W ramach współpracy Microsoft i Orange zorganizują pokazy na żywo oraz udostępnią specjalne ekrany interaktywne rozmieszczone w najważniejszych sklepach Orange w Europie. Ma ułatwić to klientom naukę pełnego wykorzystania nowych możliwości stworzonych dzięki Windows Phone 7, w tym takich usług, jak: Xbox Live, Bing, Zune, Microsoft Office czy Windows Live.

Źródło: informacja prasowa

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)